27 Mayıs 2014 Salı

Setur’un Antalya otelleri için erken rezervasyon fırsatları devam ediyor!
Yaz ayında yurt içi tatili için ilk akla gelen seçenekler Antalya otelleri. İşte size yaz ayında Setur ile Antalya tatili için birkaç seçenek.

Yaz ayında ailenizle güzel bir tatil geçirebileceğiniz erken rezervasyon fırsatları Setur’da devam ediyor. Tatilinizi indirimli olarak hemen satın alıp giriş gününden 3 gün öncesine kadar mazeret belirtmeden iptal etme ve erken rezervasyon yapıldıktan sonra istenilen yeni bir tarihte otelin müsait olması durumunda tatil tarihinizi değiştirme avantajı da bulunuyor.

Yurt içi tatili denince akla ilk gelenler Antalya otelleri. Setur ile Antalya tatili için erken rezervasyon fırsatları devam ediyor. Yaz tatilini Antalya’da geçirmek isteyenler için bir Setur web sitesinde bulabileceğiniz Antalya tatil seçeneklerinden bir kaçı;

Club Hotel Turan Prince World, Side – Kızılağaç
Club Turan Prince World altın kumlu plajı, büyük ve ferah bahçeleri ile dikkat çekiyor. Antalya Manavgat Kızılağaç Mevkii'nde bulunan tesis 150.000m2 alan üzerinde 680 odaya sahip. Şehir merkezine 12 km., Antalya havalimanına 75 km. uzaklıkta olan Club Hotel Turan Prince World denize sıfır mesafededir.

Kempinski Hotel The Dome, Belek - Üç kumtepesi
Kempinski Hotel the Dome Belek Türk Rivierasi olarak bilinen doğal güzelliklerle kaplı bir alanda deniz kıyısında yer almaktadır. Otelin mimarisi, Selçuklu tarzını yansıtmaktadır. Antalya Belek Kadriye Mevkii'nde bulunan tesis 70.000m2 alan üzerine kurulu, 183 odalı bir tesistir. Kadriye merkeze 5km., Belek merkeze 10 km., Antalya merkeze 35 km., havaalanına 25 km. uzaklıktadır. Denize 120m mesafe bulunmaktadır.

Club Phaselis Tatil Köyü, Kemer - Göynük
Antalya'nın Kemer ilçesinde kum sahilleri ve bir çok dinlenme imkanları olan tesis mavi bayraklıdır. Engelli dostu otel özelliği taşıyan tesis, Kemer Göynük Mevkiinde 60.000m2 alan üzerindedir ve 299 odalıdır. Şehir merkezine 40 km., Kemer'e 5km., havaalanına 45 km. uzaklıktadır.Denize sıfır mesafededir.

Setur’un 2014 erken rezervasyon otelleri için www.setur.com.tr adresinde yer alan web sitesini ziyaret edebilir, 444 0 738 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!