7 Mayıs 2014 Çarşamba

Beko’dan en güzel Anneler Günü hediyesi: El Blender Seti

Küçük dokunuşlarla büyük ihtiyaçları kolaylıkla karşılayan Beko ürünlerinden bir tanesi anneniz için harika bir anneler günü hediyesi olabilir. Böylelikle anneniz işlerini hem çok daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilir hem de eğlenceli hale dönüştürebilir.

Hanımların mutfakta en büyük yardımcılarından olan küçük ev aletleri anneler günü hediyesi olarak da en fazla tercih edilen ürünlerin başında yer alıyor.
Elektrikli mutfak aletlerinden hangisi anneniz için en ideali olabilir?
Eğer anneniz değişik soslar hazırlamayı, çorba yapmayı seviyorsa şık tasarımı ve paslanmaz çelik parçalama bıçağı ile uzun yıllar sağlıkla kullanabileceği, hem pratik hem estetik bir ürün olan  Beko el blender seti sizin seçebileceğiniz harika bir anneler günü hediyesi alternatifi olabilir.
Beko el blender setinin kullanım alanı çorbalar ile sınırlı değil. 
Yaz aylarında serinlemek için buz gibi bir milkshake ya da meyvelerden içecekler hazırlanabilir, harika püreler yapılabilir, farklı yemeklerde kullanılabilir.

BKK 3080 RHB El Blender Seti
·         700 W güç
·         2 hız kademesi
·         Turbo fonksiyonu
·         900 ml ölçek kabı
·         Komple paslanmaz çelik blender ayağı
·         Paslanmaz çelik çırpıcı
·         Doğrayıcı aksesuar


Beko BKK 3050 HB el blender seti, anneniz için hazırlanacak hediye paketinde yer almak üzere Beko mağazalarında ve Beko web sitesinde sizleri bekliyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!