16 Nisan 2014 Çarşamba

Takı severlere en güzel alternatifler Zet’de

Orijinal ve hoş parçaları bir araya getiren Zet, takı severlere görsel bir şölen sunuyor.
450 dükkanı ve 25.000'den fazla ürünüyle Türkiye'nin en büyük tasarımcı pazaryeri olan Zet’de, özgün tasarımlar ortaya koyan satıcılar ile özel tasarım ürünlere ilgi duyan alıcılar bir araya geliyor. 

Zet, günden güne bünyesine kattığı yeni dükkanlarıyla ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.


Kolye, küpe, yüzük, bileklik ve broştan oluşan farklı takıları bir araya getiren Zet, sade ve şık tasarımların yanı sıra iddialı parçalarla da göz dolduruyor. Tasarımcılar için bir pazar yeri olan Zet,  kendi markaları adı altında ürünlerini sergileyip satmak isteyenler için ideal bir platform oluşturuyor.


Orijinal ve hoş parçaların buluşma noktası olan Zet,  takısız yapamam diyenleri hayallerindeki tasarımlarla buluşturuyor. Zet dükkanlarında yer alan geometrik şekilli kolyeler, kanaviçe küpeler, deri bileklikler, legodan broşlar, İznik çinisi yüzükler gibi pek çok farklı ürün, takı severlere görsel bir şölen sunuyor.  Kağıt kıvırma tekniği ile yapılan kolye, yüzük ve küpeler; çiçekli, geometrik desenli ve meyveli modelleriyle dikkat çekiyor. Kurdelalı ve çiçekli deri bileklikler ise giyimine sade ve zarif bir dokunuş katmak isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor.   


Birbirinden güzel takıları Zet’in takı kategorisinde bulabilirsiniz.Zet sosyal medya hesaplarına ulaşabileceğiniz adresler
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!