22 Nisan 2014 Salı

Curcuna’da Bahar Temizliği Başlasın!

Beyoğlu’nun mucizeler diyarından gelme mekanı Curcuna,
yine farklı bir etkinlikle hayata renk katmaya devam ediyor.  
Açıldığı günden beri sıradışı konsepti, birbirinden farklı etkinlikleri, harika yemek ve kokteyl menüsü ile müşterilerinden tam puan almayı başaran Curcuna, 27 Nisan Pazar günü yapacağı bahar temizliği etkinliği ile hayvanlar yararına bir projeye imza atıyor.


Yeni chill konseptiyle üçüncü sezonunda müdavimleri ile buluşan Curcuna,  farklı ve ses getirecek bir etkinlikle sezona giriş yapıyor. Curcuna;  giyilmediği için dolaplara terk edilen kıyafetleri hayvanlar yararına bir etkinlik ile yeni sahipleri ile buluşturuyor.
Curcuna’nın Haliç’i gören, rengarenk konsepti altında, katılımcıların yanlarında getirdiği kıyafetleri kendilerine ait alanlarda sergileyeceği bu etkinlikte, 1 TL’den başlayan açık arttırma ile çok ucuza yeni kıyafetler edinmek mümkün oluyor. Kıvılcım Ural, Birce Akalay ve daha birçok sürpriz ismin kıyafetleri ile yer alacağı etkinlikten sağlanacak tüm gelir Yedi Kule Hayvan Barınağı’na bağışlanıyor.


Zengin barbekü partisi ile hem açık havanın tadını çıkarmak hem de kıyafetlerinizi yenilemek için sizi 27 Nisan Pazar günü, Curcunalı bahar temizliğine bekliyoruz.Curcuna
Tarih: 27 Nisan Pazar
Saat: 12:00
Rezervasyon  ve bilgi için: 0532 316 05 00
Adres: Evliya Çelebi Mh., Refik Saydam Cd No:15, 34430 Istanbul


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!