11 Şubat 2014 Salı

Sınırların Ötesine Uzanan, Çarpıcı Kirpikler
Sumptuous Infinite Hayalinizdeki Uzunluk + Yoğun Hacim Veren Maskara

Bu sezon, tüm dikkatler gözlerde! Estée Lauder Yeni Sumptuous Infinite Hayalinizdeki Uzunluk + Yoğun Hacim Veren Maskarayı tanıştırmaktan gurur duyar. Yerçekimine meydan okuyan fiberler ile formülize edilmiş maskara sayesinde sınırların ötesini keşfedin. Bu lüks ve yüksek performanslı maskara son derece belirgin ve cazibeli gözler yaratılmasını sağlar; uzun, hacimli ve limitsiz kirpikler. 

Olağanüstü hacim ve etki. Çarpıcı  bir şekilde uzunluk veren maskara ve devrim niteliğindeki yeni fırçası kirpiklere anında hacim verir ve kirpikleri kıvırır. Yoğun ve zengin renk pigmenti ile şaşırtıcı derecede göz alıcı kirpikler! 10 saate kadar çok uzun, hacimli ve sonsuzluğa uzanan limitsiz, cesur kirpikler!

Maskaranın Özellikleri:

Bu özel maskara, gelişmiş elastik benzeri bir formül ile zenginleştirilmiştir. Bu formül çığır açan esnek, kauçuk benzeri polimerler ve yeni ekstra uzun, karbon siyahı fiberlerin benzersiz karışımından oluşmaktadır. Kirpiklere kökten uca kadar anında mükemmel bir şekilde hacim, şekil ve uzunluk verir. Maskaranın kuruması aşamasında, fiberler kirpiklere nüfus eder ve olağanüstü etkinin yaratılması için fiberleri kirpiklere yerleştirir ve hapseder. Arzu ettiğiniz kirpiklere ulaşmak için artık hilelere başvurmanıza gerek yok! Tahmin ettiğinizden çok daha fazlası!


Patentli Fırçası:

Yüksek performanslı formülüyle mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Estée Lauder’ın ilk kalıplanmış fırçası. Geniş aralıklarla dizilmiş 11 kısa ve 12 sıralı uzun sıralı fırçası, ürünün en iyi şekilde kirpiklere ulaşmasını sağlar ve kirpiklere anında hacim verir. Genişletilmiş Tarak ismiyle adlandırılan diğerlerinden daha uzun olan tek sıra ise kirpiklere şekil vererek, kirpiklerin eşit ve teker teker ayrıştırılmasını sağlar. Sonuç: tüy kadar hafif, ayrık, hacimli ve aynı zamanda son derece uzun, çekici ve kışkırtıcı kirpikler!


Sumptuous Infinite Hayalinizdeki Uzunluk + Yoğun Hacim Veren Maskara şaşırtıcı derece de uzun süre kalıcı. Tere ve neme karşı dayanıklıdır: bulaşmaz ve akmaz. Oftalmolojik olarak test edilmiştir ve kontakt lensler ile rahatlıkla kullanılabilir. En iyi sonuç ve maksimum fayda için öncelikle tek gözünüzde uygulama yapın. Temiz kirpiğinizde arzu ettiğiniz görünümü elde edene kadar uygulayınız.  Genişletilmiş tarağını kirpiğinizi mükemmelleştirmek için son adım olarak uygulayın. Arzu ettiğiniz görünüşü elde ettikten sonra, diğer gözünüze geçerek aynı uygulamayı tekrarlayın. Daha etkileyici, uzun ve hacimli bir görünüm elde etmek için, üzerinden Estée Lauder’ın Lash Primer Plus ile geçin.


Estée Lauder Türkiye’yi takip edin!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!