Rapunzel secret ile saçlarınız artık çok mutlu!

2
176
Merhabalar; yine bir ürün keşfi ile karşınızdayım.
Her ne kadar bir çok kişi  mevsimsel saç dökülmesi olmaz ,diyorlarsa bile özellikle bahar aylarına girerken vücudumuzdaki, hormonal değişikler  saç dökülmesine sebep olmaktadır. Mevsimsel  değişiklikler  direkt olarak etki etmeseler bile dolaylı yoldan saç dökülmesine neden olurlar.
Yaz mevsiminde ise, güneş deniz, tuzlu su saçımızı kötü etkiliyor, şimdi sizlere bahsedeceğim ürün ile her mevsim saçlarınız bakımlı,parlak,kolay taranan,güçlü pırıl pırıl canlı saçlara sahip olacaksınız.Üstelik de harika kokusu sayesinde enerjiniz hiç düşmeyecek.
Nasıl mı kullanıyoruz hemen anlatıyorum sevgili dostlar:)
Saçlarınızı yıkayın ve ıslaklığını bir havlu yardımıyla alın,avucunuzun içine saç yoğunluğunuza göre bir miktar ürünü alın ve saç derisine ve diplerine çok yaklaşmadan , saç uçlarından başlayarak masaj yapar gibi tüm saçlarınıza yedirin.10 veya 15 dakika kadar saçınızın bu şekilde kalması gerekiyor ki ürün etkisini göstersin.
Bu sırada dilerseniz bir kahve içip dergi karıştırabilirsiniz.
Bu işlemlerden sonra saçınızı kurutup dilediğiniz şekli verebilirsiniz,aynaya baktığınızda saçınızın bir  level atlayıp mükemmele bir adım daha yaklaştığını, canlılığını parlaklığını göreceksiniz.
Eee daha ne olsun saç bir kadının vazgeçilmezidir, hatta güzel saçlarla her kadın vazgeçilmezdir değil mi?
Satın almak ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here