İnternetten online alışveriş yapıyorsanız bu yazıya mutlaka bakmalısınız!

1
123
Herkese merhabalar;
Karlı ve soğuk bir İstanbul’dan sımsıcak bir günaydıııın, hepinize değerli blog yazarı arkadaşlarım ve beni hiç yalnız bırakmayan takipçilerim.
Hemen hemen hepimiz artık internetin en büyük nimetlerinden biri olan ,online alışveriş sitelerine giriyor ve alışveriş yapıyoruz .Ama çoğu zaman hangi siteden alsam acaba? aynı özelliklere sahip bu ürün başka bir alışveriş sitesinde kaç paradır? Daha kalitelisini ve aynı özellikte olanını bulabilir miyim? gibi bir çok soruyu sormayanımız yok sanırım.
Geçtiğimiz hafta o kadar çok sıkıntı yaşadım ki; bu konuda kendimden örnek vererek başlayayım. 1 Şubat’ta çok sevdiğim bir blog yazarı arkadaşımın, doğumgünü partisine davetliyim.Hem doğum günü hem de blogger eventi ve partisi şeklinde olacak.Tema olarak da romantik vintage konseptini uygun bulmuş,bu ne demek modaya uygun aynı zamanda da vintage bir elbise veya kombin hazırlamak demek…
İnanın o kadar çok site dolaştım ki; artık ben ,gözlerim,klavyeye basan parmaklarım pes etti..Neyse ki sonunda Kaliteli, güvenilir ve populer online alışveriş sitelerini bir araya getiren kampanyon.com ile tanıştım.
Siteye girdiğinizde en üstte gruplar karşınıza çıkıyor ne arıyorsunuz, ayakkabı mı? giyim mi? çanta mı?, aksesuar mı? kozmetik mi? hepsi sırasıyla karşılıyor sizi .Siz istediğiniz ürün grubuna tıklıyorsunuz ve sizin alışverişinizi hızlı ve kolaylıkla yapmanızı sağlayacak alt gruplar çıkıyor .
Giyime tıkladınız, alt kategorilerde abiye, günlük, pantolon, ceket vs. gibi ihtiyacınıza göre ne isterseniz onu seçebiliyorsunuz.
Siteye girdiniz  x bir markanın y bir model ayakkabısını arıyorsunuz diyelim. Bu
ayakkabıyı farklı sitelerde bulup, fiyat ve güvenilirlik karşılaştırmasını
yaparken harcayacağınız  zamanı bir düşünün. Ancak kampanyon.com’ a girdiğiniz de ve
arama butonuna aradığınız markayı ve modeli yazdığınızda karşınıza bütün seçenekler
sunuluyor. Size  sadece seçim yapmak ve siteye gitmek kalıyor.
Sitenin size  sağlayacağı  en
güzel fayda ise indirim kuponları. Online alışveriş sitelerinin sadece kampanyon.com
a sağladıkları indirim kuponları ile alacağınız ürüne kampanyon.com
aracılığı ile girdiğinizde bu indirim kuponlarından faydalanabiliyorsunuz.
Ben aradığımı buldum, siz hala arıyor musunuz? O zaman sizi kampanyon.com‘a davet ediyorum.
Mutlu alışverişler….

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here