11 Ocak 2014 Cumartesi

Ev tutkunlarının ilk adresi evmanya

Ev tutkunlarının ilk adresi evmanya...

Evmanya.com'da  evinizde ihtiyaç duyacağınız, tüm dekorasyon ve elektroniğe yönelik ihtiyaçlarınızı sadece bir adresten ekonomik fiyat ve ödeme avantajları ile bulabileceğiniz online  bir alışveriş sitesidir.

Evmanya.com'un  "Dünya'daki Merkezimiz: Evimiz!" sloganı ile online alışveriş ile yaşam alanlarımızın ihtiyaçları, dekorasyonu, stili, modası,  icatları kısacası özenle ilgilendiğimiz evimiz için en iyileri,en kalitelileri ve en yeni trendleri bizim için özenle seçtikleri ürünleri online alışveriş sitelerinden bizlerin hizmetine sunuyorlar.


Eviniz için,mutfağınız için ve hatta  bahçeniz balkonunuz için dahi bir çok ürüne evmanya.com'da rastlamanız mümkün.
Örneğin Evmanya'da armut koltuk bahçeniz için ya da iç mekanda rahatına ve keyfine düşkünler için.Üstelik burada seçtiğiniz ürünler 1.sınıf malzeme ve işçilikle üretilmiştir.Her zevki düşündükleri için bir kaç renk değil bir çok renk seçeneğini de sizlere sunuyorlar.


Eğer evmanya.com'a üye değilseniz kesinlikle en kısa zamanda üye olmalısınız çünkü;
siteye üye olduğunuzda; ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz. 
Mail adresime evmanya'dan kampanya maili geldiğinde asla kaçırmıyorum, çünkü sık sık siteye girip kontrol etme şansım olmuyor çoğu zaman, oysa gelen mailler sayesinde her yeniliği ve kampanyayı kolaylıkla takip etme şansım oluyor.Özel fiyat ve kampanyalardan ilk ben haberdar oluyorum ve da benim harika hissetmeme neden oluyor:)


Üstelik sipariş verirken bilgilerinizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmıyor üye olduktan sonra. Özel fiyat ve kampanyalardan ilk siz haberdar olursunuz.

Evmanya.com'un facebook sayfasını takip ederseniz hergün eviniz için harika kombin önerilerini de takip edebilirsiniz.O güne özel kampanyaları ve teklifleri değerlendirme şansını da yakalamış olursunuz.


Evmanya.com'dan satın aldığınız ürünlerin garantisi bulunmaktadır. Satışa sunulan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.Bu şekilde alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Bir çok kredi kartına peşine fiyatına 12 taksit imkanı ile evinizi baştan aşağıya döşeyebileceğiniz Evmanya.com'da ev ve dekorasyon trendlerinin
kalbini tutan ve buna göre ürün gamını hazırlayıp sunan evmanya ekibi
sizleri bekliyor.

Mutlu alışverişler!


1 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!