22 Ocak 2014 Çarşamba

Dünya Jet-Setinin yeni gözdesi Helix-D Gençlik Sarmalı nedir?İnanılmaz güzel bir ürün ; ünlü  Amerikalı Doktor Lou Rinaldi tarafından geliştirilmiş, yeni kırışıklık giderici bir serum Helix-D, Türkiye’de eczanelerde satışa sunuldu bile çoktan.
Çok yeni ve farklı bir teknoloji içeren HELİX –D Yüz ve Göz serumu ,uluslararası araştırma laboratuarlarında çalışan çok sayıdaki bilim adamının yer aldığı bir ekip tarafından Amerika'da geliştirilmiş

Helix-D, yüksek teknolojiyle üretilen ve cilt bakımının geleceğini günümüze taşıyan yeni nesil bir anti-aging çözümü sunuyor..Serumun en önemli özelliği,etken maddesi peptidleri ayrı ayrı,  içerisindeki sarmalada muhafaza ederken,tam kullanım anında birleştirmesi..Böylece içerik etkiniğini uzun süre yitirmiyor ve kullanım anında maksimum etki sağlıyor.

Helix_D serumun içeriğindeki aktif maddeler o kadar çabuk emiliyor ki cilt tarafından , hedeflenen cilt katmanlarına hızla ve yeterli miktarda ulaşıyor serum. 
Helix-D güçlü antioksidan etkisi, uzun süreli nemlendirici özelliği ve içerdiği  özel peptidler ile cildi gençleştiriyor ve rafine ediyor.


Tüm dünyada Jet-Setin de gözdesi olan bu yeni serum,Paris Hilton, Eva Longaria, Siren Ertan Çarmıklı,Oya Germen,Didem Uzel gibi isimlerin de çantalarından eksik etmedikleri listesine girmiş..Ve elbette benimde....:)

Türkiye’de sadece eczanelerden temin edebilen sarmallı serumu kullananlar ,sonuçlarını hayretle ifade ediyorlar.Kadife gibi bir cildin yeni anahtarı olarak gösterilen  Helix Sarmallı serum ,yaşlanmaya karşı son dönemin parlayan yıldızı olacak gibi görünüyor.

https://www.facebook.com/HelixD.Turkiye facebook sayfasını takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
www.helix-d.com.tr buradan da daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Helix-D Yüz ve Boyun  Serumu Satış Fiyatı ;212 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!