26 Aralık 2013 Perşembe

SEN DE TARİFİNİ PAYLAŞ, KAZAN!SEN DE TARİFİNİ PAYLAŞ, KAZAN!

Bebeklerin gelişiminde sıvı tüketiminin önemine dikkat çekmek amacıyla, cemiyetin ünlü annelerinin hazırladığı 30 farklı bebek içecek tarifi, Molfix tarafından “Bebeklerin Mutlu Saati” kitabında bir araya getirildi.


D&R satış noktalarında satışa sunulan bu kitabın geliri, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’nin yaptıracağı, Türkiye’nin en büyük rehabilitasyon merkezlerinden biri için kullanılacak.


www.facebook.com.tr/molfix adresinden bebeği için hazırladığı özel tarifleri paylaşarak yarışmaya katılan annelere, Molfix’in önderliğinde, Çocuk Gastroentereloji ve Beslenme Uzmanı Prof. Dr. Benal Büyükgebiz’in tavsiyeleri ve Party Kids’in sahibi ünlü iş kadını Sitare Akdilek’in katkılarıyla hazırlanan “Bebeklerin Mutlu Saati” kitabı hediye ediliyor. 

Kitapta bebeklerin sağlıklı beslenmesi konusunda annelerin hayatını kolaylaştıracak içecek tariflerin yanı sıra, bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişiminde büyük önem taşıyan sıvı tüketimi konusunda da önemli bilgiler sunuluyor.Molfix’le ilgili daha fazla bilgi alabilmek ve bebekleriniz için özel tariflerinizi paylaşmak için annelere tavsiyemdir.
Mutlaka  www.facebook.com.tr/molfix adresini ziyaret ediniz.
sevgiler
2 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!