4 Aralık 2013 Çarşamba

Lilakutu'da fotoğraflar canlanıyor.

İNTERNETTE ÜRÜNLER ARTIK CANLANIYOR!

Sanal alışverişin en dezavantajlı yanı; ürünün neye benzediğini, büyüklüğünü, içeriğini, rengini tam olarak anlayamıyor, dokunamıyor ve hissedemiyor olmak.

Türk kadınının kendisine en uygun kozmetik, güzellik ve bakım ürünleri bulabilmesinde bir keşif ve öneri platformu olarak iki yılı aşkın süredir hizmet veren LilaKutu, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve yeni teknolojisi “Canlanan Fotoğraflar” uygulaması ile internetten ürün alırken karşılaşılabilecek beklenmedik sürprizlere son veriyor.

“Canlanan Fotoğraflar”, ürün ile ilgili uzun yazılar okumaya gerek bırakmadan, ürüne dokunma, hissetme ve karar verme aşamasına, her bir ürün için çekilen özel videolar aracılığıyla çözüm üretiyor. Böylelikle bir tık ile ürünün ambalajı, kutusu, dokusu, kıvamı, boyutu, nasıl uygulanması gerektiği ve en önemlisi ne işe yaradığı hakkında bilgi edinilerek, satın alma öncesinde ürün hakkında daha detaylı bilgi edinilmiş olunuyor.

lilakutu.com ziyaretçileri artık ürün hakkında bir görsel ve detaylı bilginin yanı sıra ürüne dokunabildikleri, hissedebildikleri bir platformda sanal alışverişin olası kötü sürprizlerine maruz kalmaktan kurtuluyor. Bunun için artık tek yapılması gereken ürün görseli üzerindeki video ikonuna tıklayarak fotoğrafı canlandırmak.

lilakutu.com bünyesinde bulunan birçok markanın ürünlerinde kullanıma sunulan “Canlanan Fotoğraflar” teknolojisi, kısa bir süre içerisinde kalan tüm ürünlere uygulanacak.


“Canlanan Fotoğraflar”ı deneyimlemek için lilakutu.com sitesi ziyaret edilerek “Missha, Akileine, Love and Toast, Beemy Honey, Lavera, Activar” gibi markaların ürünleri incelenebilir.

1 yorum:

  1. cok değişik bir uygulamaymıs canım
    mimledim seni bu arada:)

    YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!