16 Aralık 2013 Pazartesi

Kişiye özel, isme özel yaratıcı hediye fikirleri mi arıyorsunuz?

Kişiye özel, isme özel yaratıcı hediyeler


Yılbaşı öncesi; sizler için araştırmalarıma devam ediyorum, Harika bir hediye sitesini anlatacağım bugün sizlere değerli blog dostlarım;
Giftomino yetkilisine sorduk:

- Merhaba; Giftomino kimdir ve ne zaman ortaya çıkmıştır?

- Merhaba, biz yaklaşık 5 yıl kadar önce kişiye özel ve isme özel hediye sektörüne Kidomino markası ile Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı isme özel ürünler üreten markası olmak üzere yola çıktık…

Tasarımdan üretime, üretimden paketlemeye kadar geçen süreçlerdeki titiz yaklaşımımız, müşterilerimizin bizi sevdiklerine tavsiye ederek markamızın tanınmasını sağladı.-Daha çok ne tür ürünler var Giftomino çatısı altında?
-Bebek hediye ve çocuklara özel ürünler tasarlamak üzere çıktığımız yolculuğumuzda müşterilerimizin yönlendirmesi ile büyüklere de tasarımlar yapmaya başladık ve bir süre sonra gördük ki artık sadece bebek ve çocuklara değil sevgililere, arkadaşlara, annelere, dedelere dahi hediyeler yapıyoruz.

-Peki! Giftomino nasıl kuruldu?
Müşterilerimizin tasarladığı her hediyenin bir hikâyesi vardı. Kimi bir anıyı, kimisi de bir dileği anlatıyordu. Kimisi mesajını bir battaniye üzerine yazıyor kimisi de o eşsiz günü bir albüm üzerine işleterek ölümsüzleştiriyordu.

Her büyümenin bir gereği gibi biz de müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek ve gururla sunduğumuz ürünlerimizi daha geniş kitlelerin beğenisine sunabilmek amacıyla hikayesi olan hediyeleri, Giftomino ‘yu kurduk.


Bizler hediye vermenin bir çeşit sanat olduğuna inanıyoruz. Giftomino.com ‘da hediye alacağınız kişiye özel alternatifleri sizler için kategorileştirdik. Sizlere fikirler verebilmek amacıyla yazdırabileceğiniz sözlere örnekler verdik. 
Hediye vereceğiniz kişinin zevkine uygun rengi veya deseni belirleyebilmeniz için alternatifler sunduk ve hatta diğer müşterilerimizin yaratıcı fikirlerinden esinlenebilmeniz için fikir galerisi yarattık.

Tüm bunları yaparken hızlı ve basit bir yol izleyebileceğiniz bir site tasarladık.


Umarız bizlerle hediye almanın zor değil keyifli bir süreç olduğunu deneyimlersiniz.

Giftomino yetkilisine bu bilgilerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz...
Vee ... sitede yer alan cici mi cici hediyelerden sizin için seçtiklerim..

Sizde sevdikleriniz ve dostlarınız için hediye seçenekleri için tıklayınız..

Ben mumluk'a bayıldım:)Siz en çok hangisini sevdiniz?

3 yorum:

 1. evde küçük bir mum cenneti var değil mi? hadi itiraf et :)
  mucks ne alırdım bir siteye ışınlanayım

  YanıtlaSil
 2. evet ne yapayım mumları çok seviyorum:)

  YanıtlaSil
 3. www.fibilo.com adresi 3 boyutlu yazıcıları kullanarak 2 adet fotoğraftan kişiye özel hediyelik eşyalar yapmaktadır.

  YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!