“FUN LAB” TEN MİNİKLERE ÖZEL YILBAŞI ETKİNLİĞİ!

0
51
Avrupa’ nın en büyük kapalı eğlence merkezi Fun Lab, 29 Aralık Pazar günüminikler için unutulmaz bir yılbaşı partisi organize ediyor!
Daha önce sizlere ikizlerin Funlab macerasını yazmıştım. Bence bu soğuk havalarda gidilebilecek en güzel ve en büyük eğlence merkezi Funlab.
Çocuklarınıza yeniyıl hediyesi olarak funlab partisinin kapılarını açın..
İstanbul’ da eğlencenin merkezi olarak bilinen “Fun Lab”, minikler için yeni yıl etkinlik hazırlıklarına başladı. Türkiye’ nin ilk uluslararası güvenlik ve kalite standartlarındaki eğlence merkezi “Fun Lab” , küçük misafirlerin sağlığını ve güvenliğini kontrol altında tutarak, miniklere unutulmaz saatler vaad ediyor.
Noel Baba kostümleri giyecek “Fun Lab”’ in güler yüzlü ekibi, çocukların duygu dünyasına hitap ederek, çocukların hayallerine paralel bir parti sunacak. “Fun Lab” ekibi, rengarenk dizayn edilen parti sahnesinde gerçekleştireceği etkinliklerle, minikleri 2 saat boyunca eğlence gezegenine sürükleyecek. Birbirinden eğlenceli müziklerle dans edecek olan minikler, çocukluğun vazgeçilmez eğlencesi profesyonel palyaço eşliğinde oyunlar oynayacak. Yüzlerini palyaço yardımıyla boyayan minikler, istedikleri karaktere bürünmenin hazzını yaşayacak.
Çocukluğun vazgeçilmez zevki oyun hamuru, puzzle, resim yapma aktiviteleriyle minikler yaratıcılıklarını geliştirecek. Eğlenceyi parti odasıyla sınırlamayanAvrupa’ nın en büyük kapalı eğlence merkezi “Fun Lab”, minik misafirleri için Eğlence Dünyası’ nı yılbaşı konseptine büründürecek. Çocukların yılbaşı için hayal edebileceği her imkanı eğlence seçenekleriyle donatan “Fun Lab”, 29 Aralık Pazar günü, miniklerin yeni yıl heyecanlarını sosyal bir ortamda hafızalarına kazıyacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here