5 Kasım 2013 Salı

Diyet, hamilelik ve menopozda beslenme tüyoları Kasım’da Doygun’la Hayata Dair’de…

DİYETİSYEN ELVAN ODABAŞI KANAR DOYGUN EKMEK FACEBOOK SAYFASINDA
Diyet, hamilelik ve menopozda beslenme tüyoları
Kasım’da Doygun’la Hayata Dair’de…

Doygun Ekmek’in hayatın içinden farklı konulara değindiği Doygun’la Hayata Dair projesinin Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar ile başlayan ikinci etabı Kasım ayında yepyeni konularla devam ediyor. Kasım ayının konuları; “Ekmeksiz Diyet Olmaz”, “Hamilelik Döneminde Beslenme Alışkanlıkları”, “Diyetinizin 10 Yasak Besinine Diyetisyenlerden Af Çıktı” ve “Siz Menopozdan Değil, Menopoz Sizden Korksun.”

Ekim ayından itibaren her hafta Doygun Ekmek’in Facebook sayfasında takipçilerle buluşan Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar, sağlıklı yaşam ve beslenme, anne ve çocuk beslenmesi, kilo yönetimi gibi pek çok konuyu işliyor ve takipçilerin sorularını yanıtlıyor. Diyetisyen Kanar, Doygun’un Twitter sayfasında da takipçilere önerilerde bulunuyor. Ayrıca her hafta doya doya zayıflamak ve sağlıklı beslenmek isteyenler için hafif ve lezzetli tarifler de paylaşılıyor.
Her hafta Pazartesi günleri Doygun Ekmek’in Facebook sayfasında yazılarını paylaşan Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar, Cuma günleri Doygun Ekmek takipçilerinin sorularını yanıtlıyor. Yazılarla ilgili yorum yapan ve soru soran takipçiler Kanar’ın Doya Doya Zayıfla kitabını kazanma şansı yakalıyor.
www.facebook.com/doygunekmek
www.twitter.com/doygun_ekmek

Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar Kimdir?
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar, Türkiye’de beslenme alanında birçok konuda ilklere imza attı. Öğrenci, veli ve öğretmenlere yönelik eğitim programı Akıllı Beslenme Çantam, Türkiye’nin ilk ücretsiz diyet ve sağlık gazetesi olan Sıfır Kalori ve İpek Kadınlar gibi pek çok projenin hayata geçmesini sağlayan Kanar’ın “Doya Doya Zayıfla” isimli bir sağlıklı yaşam kitabı da bulunuyor. Formeo’nun kurucu diyetisyeni olan Elvan Odabaşı Kanar’ın önderliğinde diyette ekmeğin önemini vurgulamak için sosyal medya üzerinden hayata geçirilen “Diyetimde Ekmeğime Dokunma” grubu, diyetisyenler ve beslenmede ekmeğin önemini bilen herkes tarafından büyük ilgi görüyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!