8 Ekim 2013 Salı

COMME UNE EVIDENCE INTENSE yenilendi:)Yves Rocher’nin en güzel kokularından biri olan Comme une Evidence, daha yoğun ve şehvetli  formülü ile yepyeni bir parfüm olarak karşımızda!

Üst notalarda yer alan  Şam Gülü ve Saf Yasemin,  sarmalayıcı sıcacık bir uyum ile zenginleştirilerek parfümün kalp notalara  çiçeksi yoğun bir koku bırakıyor..  Alt notalarda yer alan  Beyaz Odun’un canlı notaları ve Pralin’in birleşimi ise parfümün şehvetini ortaya çıkarıyor.


Bitkisel İçeriğin Sırrı

Comme Une Evidence’ın iki doğal hammaddesi etrafında yapılmış çiçeksi notalar : Şam Gülü Yağı Özü  ve  Saf Yasemin

Türkiye’nin Isparta bölgesi,  olağanüstü Şam Gülü’nün beşiğidir. Şafak vakti yapılan geleneksel Şam Gülü toplama ve ardından damıtılma işlemi  tatlı ve meyvemsi temel yağların üretilmesini sağlar.. Pralin dokunuşu ile harmanlandığında ise parfüme yepyeni bir derinlik ve kadifemsi bir dokunuş katar.
Hindistan orijinli  Saf Yasemin, yetiştirilen en eski çiçektir. Saf Yasemin, parfüme şehvet uyandırıcı sıcak ve tatlı tatlar bırakır. Başdöndürücü yönü, parfümün kalp notalarını aydınlatır ve sıcacık bir uyum yaratır.

Comme Une Evidence Intense’in arkasındaki isim : Annick Menardo

Parfümün arkasında yer alan ünlü burun Annick Menardo, daha yoğun ve şehvetli bir koku elde etmek için Comme Une Evidence’ı her yönüyle yeniden yorumladı. Menardo, gizem yaratmayı ve bahçesini saklı tutmayı çok iyi biliyor..  O’nun için titizlik ve duyarlılık çok önemli. İnatçı ve spontan, hislerine güvenen bir kadın..Ürettiklerinin hepsi benzersiz..
Menardo: ‘Bir parfümü güçlü,  iz bıraktıran yapan, insanları heyecanlandıran,kalıcı olan güçlü bir koklama yönetimidir.’diyor..  Comme une Evidence, bunun gözkamaştırıcı kanıtı..

‘Orijinal Comme Une Evidence ‘ımdan farkı daha yoğun oluşu, kalp notasında yer alan çiçeksi notaları daha şehvetli ve yoğun yapmak için sıcak notalarla zenginleştirdim. Alt notalarda yer alan güçlü, canlı ve çekici beyaz odunun pralinin yumuşak dokunuşu ile birleşimi sayesinde ise parfüm yoğun şehvet uyandırıcı kokusunu gözler önüne seriyor.


15 Ekim’de piyasaya çıkacak parfüm 14 Kasım’a kadar lansman özel fiyatından satışta olacak.


Comme Une Evidence Intense, 50 ml , 99 TL. 

1 yorum:

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!