Butiksaati.com ile 1 takipçimize beğendiği kol saati hediye

33
1868
Günümüz teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektronik saatlerin çıktığı, mekanik saatlerin artık bitmesi beklenilirken, öyle olmadı aksine elektronik saatler, mekanik saatlerin yerini almadı. Mekanikler her zaman için fiyat olarak yüksektir ve elde edilmesi daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Mekanik saate ulaşmak daha çok görgü, daha çok kültürü ister ve başka türlü bir zenginlikle birlikte insanı ister.
 Online saat alışverişi yapabileceğiniz sitemizde kategorileri için bulabileceğiniz.

Duvar saat kategorisinde: 

Ahşap duvar saatiAyetli duvar saatiDekoratif Duvar saati. Dijital duvar saaatiDünya Duvar saatiFerforje duvar saatiİstasyon duvar saatiKanvas duvar saati.

Masa saati kategorisinde:

 Ahşap masa saatiDekoratif masa saatiferforje duvar saati

Özel saatler kategorisinde: 
Özel duvar saatiözel kol saatiözel masa saati ve son olarak Hediyelik saatler kategorisi yer almaktadır.

Duvarlarınızı dekoratif hale getirip ve şenlendirecek olan şüphesiz olmaz diyeceğiniz duvar saati modelleri Türkiye’nin ilk Butik Saati olma özelliğini taşıyan butiksaati.com’un  seçimleri ile duvarlarınızı süslemek zamanı.  Bir ev yoktur ki duvar saati olmayan, bir ev yoktur ki masa saati olmayan, bir aile bireyi yoktur ki kol saati olmayan. 
 Evlerinize bambaşka bir atmosfer katacak olan bu duvar saati ve masa saati modelleri butiksaati.com da sizin için yerini çoktan aldı. Yüzlerce yeni ürün ile daha önce görmediğiniz sıra dışı tasarımlardan evinize, iş yerinize uygun saatleri, kategorisinde bulabilirsiniz.


Gelişen ve değişen dünya trendlerini sizler için bir arada toplayan online alışveriş sitemiz, size özel ayrılan duvar saati modelleri, masa saati modelleri ve kol saati modelleri ile uygun fiyatları ile cazip bir alışveriş imkanı sunuyor. Tasarımsal açıdan estetik ve ilginç duvar saatlerini rahat bir şekilde inceleyebilir bu saat modellerini ve fiyatlarına anında görebilirsiniz. Duvar saati kategorilerimiz; Ahşap Duvar Saati, Ayetli Duvar Saati, Dekoratif Duvar Saati, Dijital Duvar Saati, Dünya Duvar Saati, Ferforje Duvar Saati, İstasyon Duvar Saati, Kanvas Duvar Saati, Mutfak Duvar Saati modelleri ve fiyatlarına bakabilirsiniz. 

 Ahşap Masa Saati, Dekoratif Masa Saati, Ferforje Masa Saati modelleri ve fiyatlarına bakabilirsiniz. 
 keyifli ve mutlu alışverişler dileriz…

Evet gelelim başlığımızda bahsettiğimiz çekilişimize ve hediyemize:
Aşağıdaki şartları yerine getiren bir kişi bu linkte yer alan http://butiksaati.com/kol-saati kol saatlerinden dilediği birine sahip olacak hemde kargo ücreti bile ödemeden.
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

 facebook sayfamızı beğenerek en az 1 gönderiyi  profilinizde paylaşınız.
kampanyamızı bloğunuz varsa bloğunuzda yoksa facebook yada twitterda duyurunuz paylaşınız…
kampanyamız 16 Ağustos-31 Ağustos  tarihleri arasında olacaktır.
Kargo ücreti sponsor firmamıza aittir.,
katılımlar sadece Türkiye için geçerlidir.
herkese bol şanslar
ilknurundünyası facebook sayfasını beğenerek size daha iyi hizmet vermeme katkı sağlayabilirsiniz, teşekkürler şimdiden:)


33 YORUMLAR

  1. merhaba gfc kumral28 bloglovinden http://www.bloglovin.com/kumral28 kullanıcı adıyla takipteyim siteye üye olup face sayfasını beğendim ve 1 gönderiyi paylaştım https://www.facebook.com/feride.ismailoglu/posts/10151841201861520 kampanyayı hem face sayfamda hemde twitterda duyurdum https://www.facebook.com/feride.ismailoglu/posts/10151841203396520 https://twitter.com/kumral28/status/371705712486780928 feride ismailoğlu feride28@gmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here