26 Temmuz 2013 Cuma

Bidünyaindirim.com kampanyamızın talihlisi

Bidünyaindirim.com kampanyamızın talihlisi aşağıdaki yorumu ile Gül TURAN ALTUN adlı takipçimiz olmuştur. kendisini kutluyor iletişim bilgilerini bekliyoruz circirbocegi_26@hotmail.com adresine Yedek talihlimiz ise ÖZLEM KARATAŞ  adlı fanımızdır. 2 gün içinde asil talihlimiz irtibata geçmezse hak yedek talihlimize geçecektir. Katılan herkese çok teşekkürler. şansınız daim olsun!

Özlem Karataş on 26 Haziran 2013 11:44 dedi ki...
Merhaba, firmanın Facebook sayfasını Özlem Karataş adıyla beğendim ve paylaştım.
https://www.facebook.com/esra.karaguzel.3/posts/352188741551478
Kampanyayı Facebook da duyurdum.
https://www.facebook.com/esra.karaguzel.3/posts/352188914884794
esrakrgzl@hotmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!


Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi

Bu siteye ait içerikler (resim, yazı vb.) izinsiz kopyalanamaz ve alıntı yapılarak, başka sitelerde yayınlanamaz.www.ilknurundunyasi.com adresine ait içerikler (resim, yazı vb.) iznimiz olmadan ticari amaçla kullanılamaz.

Sitemizde bulunan içeriklerin (resim, yazı vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, www.ilknurundunyasi.com  adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, www.ilknurundunyasi.com  sorumlu değildir.

www.ilknurundunyasi.com  adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden www.ilknurundunyasi.com  sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan www.ilknurundunyasi.com  sorumlu değildir. Bu siteye yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludur, www.ilknurundunyasi.com  sorumlu değildir.

www.ilknurundunyasi.com  ''Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi'' sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

www.ilknurundunyasi.com  adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Yukarıdaki şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayınız.

İlknurundünyası
www.ilknurundunyasi.com 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...