ENDOĞAL.COM İLE 1 İZLEYİCİMİZE ŞAMPUAN, 1 İZLEYİCİMİZE GÜNEŞ KREMİ, 1 İZLEYİCİMİZE SİYAH MASKE HEDİYE EDİYORUZ.

48
1688
İlaç & Gıda sektörüne patentli, orijinal ürünler kazandırarak  hızla büyüyen ve pazar payını artıran lider firmalardan biri ile birlikteyiz bugün. Orijinal ürünlerle global pazarda etkin ve başarılı bir kuruluş olan Aventus İlaç  koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda oldukça iddialı.
Aventus ürünlerinin satıldığı endoğal.com ürünlerinden bazıları;
Natrumin Şampuan Seti
Deo Juvante Güneş Kremi Serisi

Dephyto Milano Dermokozmetik Ürünler Serisi

Polyphin Saç Bakım Ürünleri
NATRUMİN SET OLARAK KULLANMA TALİMATI ! 
1. Aşama Natrumin  Serum: Natrumin Serum’ u, kuru saç diplerine püskürterek iyice yediriniz. Saça değil, saç diplerine püskürterek 15 dk. ile 30 dk. süre ile saçınızda bekletiniz ve daha sonra durulayınız.
 2. Aşama Natrumin Şampuan: Natrumin Şampuanı saçınıza uygulayınız ve bol su ile yıkayınız.Birinci yıkama saçınızdaki kirliliği temizler. İkinci yıkama saç kök hücrelerinizin yağ oranını temizler ve dengeler. Üçüncü yıkamada ise bolca köpük yapıp, köpüğü saçınızda 10 dakika bekletiniz ve sonra iyice durulayınız.

3.Aşama Natrumin Yoğun Saç Bakım Kremi: Saçınızı Natrumin şampuan ile yıkayınız ve ardından iyice durulayınız.Natrumin Yoğun Hacim Saç Kremini  saç diplerinize değirmeden saç uçlarınıza uygulayınız. Saçınızda 1-2 dakika beklettikten sonra bol suyla yıkayınız..
4.Aşama Natrumin Solüsyon: Saçınızı şampuanla yıkadıktan sonra bir havlu yardımıyla kurulayınız ve Natrumin Solüyonu, saç diplerine püskürterek saçınızda bekletiniz. Bir daha ki kullanıma kadar saçınızı yıkamanıza ve saçınızda kalmasında bir sakınca olmamakla beraber, bu işlem Natrumin Solüsyon’ un etkisini artırır. Natrumin Şampuan Set ile bu işlemi iki günde bir mutlaka tekrarlayınız.
Natrumin Bakım Seti ile ilk kullanımdan itibaren saçlarınızda farklılık hissedeceksiniz.Düzenli kullanımla birlikte saç derisi sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.
Daha detaylı bilgi için www.natrumin.com adresini ziyaret ediniz.
DEPHYTO MİLANO GÜNEŞ KREMİ 50 SPF
” Güneş teninizi yakmasın. “
KULLANIM AMACI
Dephyto Milano Güneş Kremi, cildin güneşin zararlı ışınlarından korunmasını sağlar.Yetişkin ve çocuklarda kullanılır.İçeriğinde bulunan E vitamini ve polifenoller sayesinde cildi nemlendirir ve bakım yapar.Suya dayanıklıdır.
KULLANIM ŞEKLİ
Dephyto Milano Güneş Kremi, güneşe çıkmadan en az 20 dk önce ve diğer kozmetik ürünlerinin kullanımından önce uygulanmalıdır. Eş zamanlı olarak bir kozmetik ürününün kullanılması durumunda ilk olarak Dephyto milano SPF 30 Sun cream uygulanmalı ve cilde nüfus etmesi için birkaç dakika beklenmelidir. Günde tek uygulamanın yeterli olmasıyla birlikte gün içinde istenilen sıklıkta kullanılabilir.Tüm cilt tiplerine uygundur.
İÇİNDEKİLER / INGREDIENTS
Celp Extract,GU-10 Cascade Extract ,Aqua,Kernel extrackt,D panthanol, glyceryl sterate, San Sun Be, Ceteareth 20-12, Cetyl Palmitate, IPM, Glyceryl, Titanyum dioksit, Vit-E.
UYARILAR
Tüm sistematik yada topikal uygulanan ürünlerde olduğu gibi dephyto Milano spf 50 ‘nin içeriğindeki maddelerden herhangibirine karşı istenmeyen etki gelişebilir. Güneşe çıktıktan hemen sonra ciltte tahriş döküntü yada güneş yanığına benzer bir reaksiyon görülebilir. Yanma hissine neden olabileceğinden gözlerinizle temas ettiği taktirde gözlerinizi bol su ile yıkayınız. Yüksek oranda UVA filtresi içermesi sebebi ile açık renkli kumaşlarla temas ettiği taktirde kumaşlarda renk değişmelerine neden olabilir. Sarı bir leke görüntüsü ortaya çıkabilir. Bu nedenle giyinilmeden önce ürünün cilde nüfuz etmesi için birkaç dakika beklenilmelidir.


Sizde daha fazlası için lütfen sitemizi inceleyiniz.

Firmamızın jesti sayesinde aranızdan 3 şanslı kişiye harika hediyelerimiz olacak işte hediyelerimiz.Kampanya Katılım Şartları

Siteye Üye olunuz
Kampanyamızı bloğunuzda ya da sosyla ağlarda paylaşıp duyurunuz.
Paylaşım linklerinizle birlikte kampanyaya katılmak istediğinizi belirten bir yorum bırakınız
Kargo ücreti sponsorumuza aittir.

Katılımlar sadece  Türkiye için geçerlidir.

Son katılım tarihi 5 haziran  2013 tür.

HERKESE BOL BOL ŞANS DİLİYORUZ.

48 YORUMLAR

 1. Firmanın adını beğendim facebook sayfamdan madamekokoş olarak….

  Sayfasınada kokoş kokoş adıyla üye oldum kopyalıyım hatta hemen:
  AVENTUS
  16:00 (0 dakika önce)
  Kime: bana
  Sayin kokos kokos;
  Üyeliginiz basariyla tamamlanmistir.

  Facebooktanda paylaşıverdim linki
  https://www.facebook.com/pages/Madame-Koko%C5%9F/517072141683045

  İnşallah o şanslı kişi ben olurum kozmetik üzerine olunca ve doğal olunca çok hoşuma gitti.

  Mail:kzmtkkokos@gmail.com

  sevgiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here