13 Mart 2013 Çarşamba

Yeşil köy kırması zeytin VE çocukluğum
 • Herkese günaydııııııııınnn;

  Kahvaltılar yapıldı mı bakalım? Yapmayanlar var ise yukarıdaki resmi görünce biraz iştahları kabaracak sanırım..
  10-12  yaşımdayken annemle pazardan kilolarca yeşil zeytin (işlenmemiş dalından koparıldığı gibi ) alırdık.Eve geldiğimizde onları taşla kırardık ve annem ev yapımı zeytin yapardı , her kahvaltı sofrasında 1 kase zeytini bitirirdik, o kadar lezzetli olurdu ki; yeniden istemeye utanırdık annemden..
  Ben zeytini, zeytinyağını çok severim; sağlıklı, lezzetli ve hafif..
   Üstelik nedendir bilmem zeytinyağlı tüm yemekler bana çok asil geliyor..

  Şimdi pazarlarda yeşil zeytin satılmıyor, bende annemin o eski zeytinin tadını bulamıyordum hiçbir zeytinde... Geçtiğimiz aylarda Nazilli yöresinin ürünlerinin çok sağlıklı olduğunu hatta o yöredeki insanların daha uzun yaşadıkları bir sohbet konumuz olmuştu  bende internette gezinirken 
  www.naturelkoyurunleri.com sitesini buldum ve doğal ürünlerden ev yapımı kırık zeytini görünce oleyyyyyyy dedim. Yeşil köy kırması zeytin  içinde hiç bir katkı maddesi yok ,dogal ev yapımı ve hijyenik koşullarda yapılıyor
  Siparişimi verdim ve 3 gün içinde bana ulaştı, o kadar iddialılar ki ürünlerine de güvenleri tam olduğundan beğenmeyenlere para iadesi yapıyorlarmış.

  Neyse ben alacağımı aldım ve haftasonu kahvaltımızı süsledi tabii kısa bir süreliğine , çünkü ben çocukluğumdaki gibi 1 kase zeytini yine yedim....:)

  Sizde ürünlerine bakmak ve satın almak için aşağıdaki linkten siteyi ziyaret edebilirsiniz.

  SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM


                                   http://www.naturelkoyurunleri.com

  Aydın,Nazilli Pirlibey Kasabası
  Hasan KARATAŞ
  Tel:(0506) 536 54 72
        (0543) 543 55 63  Nazilli Naturel köy ürünleri facebook sayfasını takip ederek yeniliklerden ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!