Bitlis Elcevaz Ceviz Reçeli

1
87Bitlis Elcevaz Ceviz Reçeli

Geçmişten bugüne etkisini hiç kaybetmeden insanların önde gelen destekleyicilerinden olan ceviz, şüphesiz mükemmel bir besleyicidir. Özellikle beyin gelişimindeki rolü son derece önemlidir. Bu önemi fark etmiş olan Orta Asyalılar bizlere müthiş bir miras bırakmışlarceviz reçelini. Yapılışının her aşaması, özü olan cevize yakışır şekilde, sağlık ve fayda üstün tutularak tasarlanmış ve leziz bir şekilde damağımıza sunulmuş.
Yeşil yeşil cevizler tamamen doğal yöntemlerle işleniyor. Atalarımız da özenle korumuş bu lezzeti ve bizlere kadar nakletmişler.
Bizden kaçar mı en güzelini paylaşmak? Faydası olduğu kadar tadı da müthiş olan bu lezzet şifa niyetine “memlekettengelsin”…
Her karışı farklı bir lezzeti besleyen cennet topraklarımızın bereketi, yurdum insanının maharetli ellerinde yoğrularak enfes tatlara dönüşüyor. Her lokmasında muhteşem bir damak tadı yaşatan bu şahane güzellik, en doğal yöntemlerle ve özenle hazırlanıyor. Siz damağınızı düşünün isteyin yeter, memleketinize giden yol bizden geçer. Canınız çeksin ruhunuz hayal etsin, hayal neymiş isteyin bir tıkla “memlekettengelsin”..

 

1 Yorum

  1. Selam. Ben Elcevaz ın karadut reçelini aldım fabrikasyon markalar dahi kavanozun dibine kadar meyve dolu iken sadece yüzeyinde meyve vardı. Ballarını da aldım. Henüz açmadım. İnşallah memnun kalırım. http://www.memlekettengelsin.com dan yıllık stok yaptığım 1914 ten beri hizmet veren Yenigün Gıda Gold Seri ve Köylü Gadın reçelleri kahvaltı sofralarımızın favorisi.Tanıtım için Teşekkürler. İyi günler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here