15 Ekim 2012 Pazartesi

İstanbulsecret ile 2 kişiye harika hediyelerimiz var


Merhaba sevgili takipçilerimiz ve değerli blogger arkadaşlar istanbulsecret ile daha önceki kampanyamızı hatırlarsınız şimdi yeni bir kampanyamız var 1 takipçimiz muhteşem bir el kremi 1 takipçimiz ise harika bir ayak bakım kremi kazanacak. İşte ürünlerimizin resimleri ve özellikleri,


SOFT INTENSE
Ayak Kremi

En sık yaşanan ayak problemleri, yanlış ayakkabı seçimi ya da kışlık ayakkabılara bağlı olarak meydana gelen ayaktaki sert doku oluşumu, nasırlar, uzun süre ayakta kalma ve yolculuklara bağlı olarak gelişen şişlikler ve nemli ortamın bakteri gelişimine yol açması ile ortaya çıkan koku olarak sayılabilir
MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü ile kuru, çatlak ve yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olur, nemini kaybederek kuruyan, hassaslaşmış cildi derinlemesine nemlendirir ve besler, cilt dokusunun yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olur.


Her bir MİHRİ ürünü, uzman kadro tarafından, hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.


MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi’nde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, deri yüzeyinde yağlı bir his bırakmaz, ürün içeriğindeki etken maddeler cilt dokusuna çok çabuk etki ederek, cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.


MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi içeriğindeki etken maddeler
:
Shea butter: Karite ağacının fıstıklarının ezilmesi ile elde edilen Shea Butter, Afrika'da binlerce yıldır sağlık ve güzellik için kullanılmaktadır. İçerdiği yağ asitleri ile cildi derinlemesine nemlendirerek , cilde elastikiyet kazandırır, hücre yenileyici etkisi kuru, çatlak cilt dokusunun hızla yenilenerek, sağlıklı, pürüzsüz cilt oluşumunun kazanılmasını sağlar.
Shea yağının içerdiği sinamik asit, cildi güneşin zararlı U.V. ışınlarından korur, içeriğindeki A ve E vitaminleri ve antioksidanlardan zengin içeriği ile cildi serbest radikallerin ve çevresel değişimlerin yıpratıcı etkisinden korur.


Aynısefa Yağı: Aynısefa çiçeğinden elde edilen yağ, yıpranmış, kuru, çatlak cilt dokusunu sakinleştirir, inflamasy giderici ve cilt yenileyici özelliği ile sağlıklı cilt dokusunun oluşumuna yardımcıdır.


Plantago lanceolata Leaf Extract: Plantago lanceolata (Sinir otu) yaprağından elde edilen özler, içeriğinde bulunan Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Fosfor, Çinko ile A,C,K vitaminleri ile kuru, çatlamış cilt yapısının kısa sürede yenilenmesine yardımcı olur. Ayrıca bu bitki, hassas cilt yapısını sakinleştiren allantoin, ölü, kuru cilt dokusunun yerine, yeni, sağlıklı cilt oluşumunu destekleyen salisilik asit gibi fitokimyasallardan da zengin bir içeriğe sahiptir.


Kullanım şekli:
MİHRİ Soft Intense Ayak Kremi, duş, spor aktiviteleri sonrasında ve her ihtiyaç duyulduğunda temizlenmiş ve kurulanmış ayaklara hafif masajla uygulanır.


Paraben içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Glutensizdir.
Petrokimyasal içermez.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


(*) High Performance Penetration (Yüksek Performanslı Emilim)

SOFT INTENSE
El Kremi
Eller, sık yıkama, mevsimsel değişimler, arındırıcı olarak kullanılan ürünlere duyulan hassasiyet gibi sebeplerle tahriş olur, kurur ve çatlar.

MİHRİ Soft Intense El Kremi, bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü ile kuru, çatlak ve yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olur, nemini kaybederek kuruyan, tahriş olmuş ve hassaslaşmış cildi derinlemesine nemlendirir ve besler, cilt dokusunun yumuşak, pürüzsüz, sağlıklı görünümüne kavuşmasını destekler.


Her bir MİHRİ ürünü, uzman kadro tarafından, hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.


MİHRİ Soft Intense El Kremi üretiminde kullanılan HPP* teknolojisi sayesinde, deri yüzeyinde yağlı bir his bırakmaz, ürün içeriğindeki etken maddeler cilt dokusuna kısa sürede etki ederek, cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.


MİHRİ Soft Intense El Kremi içeriğindeki etken maddeler:


Shea butter: Karite ağacının fıstıklarının ezilmesi ile elde edilen Shea Butter, Afrika'da binlerce yıldır sağlık ve güzellik için kullanılmaktadır. İçerdiği yağ asitleri ile cildi derinlemesine nemlendirerek, cilde elastikiyet kazandırır, hücre yenileyici etkisi kuru, çatlak cilt dokusunun hızla yenilenerek, sağlıklı, pürüzsüz cilt oluşumunun kazanılmasını sağlar.
Shea yağının içerdiği sinamik asit, cildi güneşin zararlı U.V. ışınlarından korur, içeriğindeki A, E vitaminleri ve antioksidanlardan zengin içeriği ile cildi serbest radikallerin ve çevresel değişimlerin yıpratıcı etkisinden korur.


Aynısefa yağı: Aynısefa çiçeğinden elde edilen yağ, yıpranmış, kuru, çatlak cilt dokusunu sakinleştirir, inflamasyon giderici ve cilt yenileyici özelliği ile sağlıklı cilt dokusunun oluşumuna yardımcıdır.


Alfa bisabolol: Kaynağı, Güney Amerika'da yetişen “Candeia” (Vanillosmopsis erytrhropoppa) ağacının kabuklarının öğütülmesi ile elde edilen yağdır. Alfa bisabolol, en kuru, çatlamış, hassas cilt tiplerini sakinleştirir, tahriş oluşumunu önler.


D-panthenol: Çatlamış cilt dokusunun iyileşmesine yardımcı olur ve cilt yenileyici özelliğe sahiptir, tahriş oluşumunu önler ve cildi derinlemesine nemlendirir.


Tocopherol: E vitamininin suda çözünen formu olan tocopherol, cildin üst katmanlarında depolanır, cildi serbest radikallerin zarar verici etkisinden korur, cildi yumuşatır, besler ve derinlemesine nemlendirir.


Kullanım şekli:
Çeşitli sebeplerle yıpranan, tahriş olan cilt dokusu nemlendirebilmek için her ihtiyaç duyulduğunda kullanıma uygundur. Cilt tarafından hızlı emilen yapısı ile yağlı bir his bırakmaz.


Paraben içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Glutensizdir.
Petrokimyasal içermez.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


(*) High Performance Penetration (Yüksek Performanslı Emilim)


İşte kampanya şartlarımız:

EN GÜZEL YORUMU YADA SORUYU YAZAN KAZANACAKTIR
Yarışmamızın en önemli şartı bu aşağıda linkini verdiğim Facebook sayfamizi beğenim paylaşın ve mesaj olarak yada ürünlerin altına yorum yada sorularınızı bırakın firmamızın seçtiği kişi siz olun. Hediyeniz adresinize gelsin


.www.facebook.com/istanbulsecret

bu şartları yerine getirdiğinize dair sitemize yorumunuzu bırakın
BU ÇEKİLİŞİ paylaşın ve ŞANSLI SİZ OLUN
Kampanyamız 22 Ekim 2012 de sona erecek olup kargo ücreti sponsor firmamız tarafından karşılanacaktır
Herkese bol şans dilerim

11 yorum:

 1. Merhaba,
  Şartlar tamamdır.
  https://www.facebook.com/Edaserrasen
  EDA ŞEN
  eda.sen1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. https://www.facebook.com/ZETUER/posts/367395126680830

  YanıtlaSil
 3. adım zeliha yıldız
  http://www.facebook.com/#!/abdullah.sude.yildiz
  http://www.facebook.com/istanbulsecret
  abdullah_sude_yildiz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. Face sayfanızı beğendim paylaştım
  Sorumu ürünün altına yazdım
  http://www.facebook.com/ayseahu.koc
  Ayşe Ahu Koç
  ayseahukoc@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. merhaba,
  şu yorumu mesaj attım ve bir ürün görselinin altında paylaştım
  'paraben içermeyen yeni kremim mihri ellerimin yeni mührü '
  http://www.facebook.com/#!/tugce.caner.98/posts/421551211227326
  http://www.facebook.com/tugce.caner.98?ref=tn_tnmn
  tugce_tasgin@hotmail.com
  tuğçe caner

  YanıtlaSil
 6. https://www.facebook.com/oguz.akdeniz.7
  izleyicinim
  paylaştım
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil
 7. merhaba takıbınızdeyım fırmayı beğendım.kapak resmıne yorum yazdım.gercektende cok guzel bır fırma doğal urunlerı cok ıyıymıs ılk kez duydum sızın blogunuz sayesınde tesekkurler İlknur hanım.
  blogumda ve facebooktan duyurdum,paylastım.
  http://www.facebook.com/yasemin.ozer.733/posts/237889623004547
  http://www.facebook.com/yasemin.ozer.733/posts/472468052798499
  http://biricitinyeri.blogspot.com/2012/10/harika-hediyeler-var_18.html
  yasemin ozer yasmin_ozer@windowslive.com
  sevgiler:)

  YanıtlaSil
 8. Merhaba,
  Şartları tamamladım.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100003338924225
  Face de begendim sayfamda paylaştım
  twitter.com/#!/bkaya453 Twitter da izlemeye aldım
  http://bulentkaya453.blogspot.com/ blogumda yayınladım
  bkaya453@gmail.com

  YanıtlaSil
 9. Merhaba,
  Şartları tamamladım.
  yorum bıraktım
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003645015422&sk=wall
  Face de beğendim sayfamda paylaştım
  https://twitter.com/#!/DERYA939
  derya939@gmail.com
  DERYA

  YanıtlaSil
 10. özlem cingöz21 Ekim 2012 02:10

  özlem cingöz
  tüm şartlar tamam
  sabrina3@mynet.com
  http://www.facebook.com/ozlem.cingoz.33
  4-5 yere harıka yorumlar yaptım :)
  inşallah şanslı olurum
  kampanyayı da duyurdum

  YanıtlaSil
 11. Şartları tamamladım.
  yorum bıraktım
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003736160418&sk=wall
  Face de begendim sayfamda paylaştım
  tulay1412@gmail.com

  YanıtlaSil