10 Eylül 2012 Pazartesi

Halilhilmizade ile 1 kişiye zümrüt damlası doğal, katkısız sızma zeytinyağı hediye


1926 yılından beri yalnız sizin için diyerek yola çıkan Halilhilmizade ürünleri doğal katkısız ve kalitesiyle zirvede olan lezzeti ile vazgeçilmezdir.Bal, ceviz, zeytin ve zeytinyağı ürünleri arasındadır.

Firmamızı birde kendi ağızlarından tanıyalım....

hakkimizda
Söke Cumhuriyet Çarşısı’nda Ticari hayatımızın temelinin atıldığının en nadide ispatı olan tabelamızın fotoğrafının da anlattığı gibi; kıymetli büyüğümüz Hacı Mollazade Halil Hilmi’nin izinden yürüyerek markamızı doğal ve kaliteli ürün anlayışı olan herkesin beğenisine sunduk.
1926'dan bu yana ticari hayatını sürdüren ailemiz, değişen ülke ve dünya koşullarına uygun biçimde, herzaman tüketicinin ihtiyacına uygun olan en doğru hizmeti vermiştir. Yeni ürünlerimizle, son yılların en büyük ihtiyacı olan sağlıklı beslenme konusunda sizlere hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.
Torosların eteklerinde kurulu, Akseki'deki çiftliğimizde ve doğal koşullarda, katkı maddesi kullanılmadan üretimi yapılan ürünlerimiz, sağlık koşullarına saygılı şartlarda ambalajlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kalite ve lezzet olarak yetiştiği yörenin şartlarını sofranıza taşıyan Halil Hilmizade, sevdiklerinizle paylaştığınız güzel sofraların baş aktörü olacaktır.
Sağlıklı bir yaşam sürmek, herkesin en doğal hakkıdır. Bu sebeple, güvenilir gıdalar ile beslenme bilinci, son yıllarda oldukça gelişmiştir. Sağlıklı bir gelecek nesil için doğru ve sağlıklı beslenmek artık bir lüks değil zorunluluk haline gelmiştir. Bu bilinç; beraberinde sentetik ve kimyasal tarım ilaçları, kimyasal gübre ve hormonlar kullanılmadan üretilmiş ürünlere olan ilgiyi gün geçtikçe arttırmaktadır.
Bu tüketim bilinci, sadece kendi sağlığımız korumakla kalmayıp, aynı zamanda doğanın ve doğal kaynakların korunması için de çok büyük önem arz etmektedir.
Bu bilinci prensip edinmiş olan Halil Hilmizade Doğal Ürünleri, tüketici sağlığına ve doğaya saygılı şartlarda geleneksel lezzeti  bozmadan, büyük bir titizlikle üretimini yapmakta olduğu ürünleri beğeninize sunmaktadır.Geleneksel sofralarımızın vazgeçilmezi, Türk mutfağının en leziz detayı ceviz, hiç bu kadar sağlıklı ve katkısız olmamıştı. İnce kabuklarıyla rahatça kırıp, tazeliğinden hiçbirşey kaybetmemiş olan Şebin çeşidi cevizimizi afiyetle yemeniz için orjinal ahşap sandığıyla evinize teslim ediyoruz.ZÜMRÜT

14.0 TL
Doğal Tadında Hafif Acı
Küçük Tane
Net ağırlık: 400gr
Toros Dağları'ndan Gelen Zeytin Tadını Keşfedin.


ZÜMRÜT DAMLASI

18.0 TL
Naturel Sızma Zeytinyağı
Asit Oranı 0,4
Net Hacim: 500 ml.
%100 Doğal, Katkısız, Toros Dağları'ndan Sofralarınıza Gelen Gurme Lezzet

Zümrüt Damlası Zeytinyağı, %100 Doğal, Katkısız, Toros Dağlarından Sofralarınıza Gelen Gurme Lezzet

Zümrüt Damlası :Hititler zamanında Mısırlılarla Kadeş antlaşmasını imzalayan III. Hattuşili, II. Ramses’in eşi adına bir hediye göndermek ister. Mısır’da halk, bilindiği üzere zenginlik ve refah içinde yaşamaktadır. Hattuşili, öyle bir hediye bulmalıdır ki, hem Firavun’u şaşırtmalı, hem de Mısır’ın bereketine bereket, güzelliğine güzellik katmalıdır. Hattuşili, rahiplerine danışır, alimlerine danışır fakat yine de değerli hediyeye bir türlü karar veremez ve bu olay bütün Hitit Ülkesi’ne yayılır.Bir gün, ülkenin güneyinden bir köylü, kralı görmek istediğini, Mısır Kraliçesi Nefertari’ye en uygun hediyeyi bulduğunu, onu getirdiğini söyler. Önce inanmazlar adama, fakat kral o kadar çaresizdir ki, köylünün huzuruna çıkabileceğine dair haber gönderir ve köylü huzura çıkar.Köylü kralın karşısında el pençe divan dururken, Kral merakla köylünün ne getirdiğini sorar. Köylü de tedirgin bir şekilde cebinden mendile sarılmış 3 tane parlak ve yemyeşil zümrüt çıkarır. Hattuşili ilk başta şaşırır böyle bir köylünün zümrütü nereden bulabileceğine. Fakat köylüye yaklaştıkça aslında zümrüt sandığı şeylerin birer zeytin olduğunu farkeder. Hattuşili, köylüyü hemen ödüllendirir ve memleketine yollar.Hattuşili, elinde zümrüt zeytinlerle odasına çekilir ve II. Ramses’e şu sözleri yazar; “Ben III. Hattuşili, yüce Mısır Kraliçesi Nefertari’ye barış nişanemiz olarak, ülkemin en değerli varlığını yolluyorum. Bu zümrüt zeytinler karşıdan bakıldığında gözleri kamaştırması ile zenginliğine zenginlik, bolluğuyla da bereketine bereket katacaktır Mısır’ın” Bunun üzerine kral, “Zümrüt Zeytin” fidelerini Mısır’a yollar ve böylesi bir ürün yetişebildiği için o yöreyi kutsal sayar.Ve işte o yöre, Hattuşaş’ın güneyi, yani Akseki’dir. Aynı bölgede, tadından, renginden ve bereketinden hiç bir şey kaybetmeden yetiştirdiğimiz bu zümrüt zeytinlerden ürettiğimiz “Zümrüt Damlası” zeytinyağımızı,sofralarınıza sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

                                         

CİHANDAR

En Zengin Flora
Net ağırlık: 1 Kg
Toros Yayla Çiçeklerinden Süzme Bal
Yıl boyunca en güzel çiçeklerden seçilererek üretilen Cihandar Bal, keyfine doyulmaz kahvaltı sofralarının baş tacı olmuştur. Kendiniz ve sevdikleriniz için vazgeçilmez sağlıklı lezzete kavuşmak Cihandar Bal’dan geçmektedir.Kalite Güvencemiz:Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde lütfen %90'nı tüketilmemiş olarak bize gönderin, size paranızı iade edelim! Hem de nedenini sormadan! Üstelik iade ettiğiniz gün yeni ürün siparişiniz %10 indirimli ...

                        

 

Değerli takipçilerim ben bu muhteşem firmanın zeytinyağı ile tanıştım ve bu lezzeti sizlerinde tatmanızı çok istediğimi değerli firmamıza ilettim .Kendileri beni kırmayıp çekilişle 1 şanslı takipçime bu muhteşem zeytinyağından(zümrüt damlası) hediye edeceklerdir.Üstelik kargo ödemesini de kendileri üstleneceklerdir.Peki bu ödülü kazanmak için ne yapmalısınız; işte hediyemiz işte şartlarımız:Kampanya katılım şartlarımız:

İzleyicim olmanız gerekiyor, öncelikle
http://halilhilmizade.com.tr/dogal-urunlerimiz.html?page=shop.registration sitemize üye olmanız ve sitemizden  bir ürünü linkiyle birlikte "halilhilmizade doğal ürünleri yalnız sizin için" sloganıyla facebook profilinizde paylaşmanız gerekiyor

http://www.facebook.com/halilhilmizade firmamızın facebook sayfasını beğenmeniz ve çekilişimizi facebook profilinizde yada bloğunuzda paylaşıp duyurmanız gerekiyor,daha sonra katılmak istediğinize dair ad soyad ve mail adresinizle yorumunuzu bırakmanız gerekiyor tabii linkleri unutmuyoruz. Kampanyamız 1 EKİM 2012 de sona erecektir. herkese bol şans diliyorum.

                                                        

49 yorum:

 1. slm tüm şartlar tmm http://www.facebook.com/plndmrl http://yagmurdamlam-pelin.blogspot.com/ https://twitter.com/#!/77pelin pelin demiral ppelin.77@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Şartlar tamam.Umarım kazanırım :)
  Zeynep Odabaş
  zeypod@gmail.com

  Siteden seçip paylaştığım ürün: http://www.facebook.com/zeynep.odabas.545/posts/523592460988002

  Çekiliş Duyurusu: http://www.facebook.com/zeynep.odabas.545/posts/152025248270410

  YanıtlaSil
 3. Katıldım beğendim paylaştım davett etim merve üzüm
  pliper80@hotmail.com

  http://www.facebook.com/meltem.ozturk.52090?ref=tn_tnmn

  YanıtlaSil
 4. meraba şartlar tamamdır.siteye sennursalih adıyla üye oldum.siteden bu ürünü verdiğiniz sloganla paylaştım
  https://www.facebook.com/sennur.salih/posts/478943938796895

  kampanyayı duyurdum
  http://sennursalih.blogspot.com/2012/09/halilhilmizade-ile-1-kisiye-zumrut.html

  https://www.facebook.com/sennur.salih/posts/239438882845702

  şennur salih
  https://www.facebook.com/sennur.salih
  https://twitter.com/#!/SennurSalih
  http://sennursalih.blogspot.com/

  sennur_gumussoy@hotmail.com

  YanıtlaSil

 5. izleyicininim

  facede firmanın sayfanı beğendim
  ALTTAKİ ÜRÜNÜ PAYLAŞTIM

  Esmanur Nur
  http://halilhilmizade.com.tr/dogal-urunlerimiz/zeytin.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=34&category_id=4

  "halilhilmizade doğal ürünleri yalnız sizin için"

  kampanyanı facede duyurdum
  şans benden yana olsun
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000938797944
  esmaenes@gmail.com
  ESMANUR

  YanıtlaSil
 6. merhabalar, siteye nuray.uzunc olarak üye oldum. Beğendiğim bir ürünü slogan ile birlikte face sayfamda paylaştım Facebookta beğendim kampanyayı duyurdum
  http://www.facebook.com/nuray.uzunc
  nuray çakmak
  nuray.uzunc@mynet.com

  YanıtlaSil
 7. Merhaba
  Bloğunuzu izliyorum.
  Siteye üye oldum.
  Bir ürünü paylaştım.
  http://www.facebook.com/nuyaver/posts/433331866719676
  Çekilişi duyurdum.
  http://www.facebook.com/nuyaver/posts/259209017532422
  http://cilekliturta.wordpress.com/2012/09/11/ilknurun-dunyasi-35/
  Nurcan Uyaver
  nuyaver(at)gmail(dot)com

  YanıtlaSil
 8. merhaba...takipçinizim...kampanyayı paylaştım...Üye oldum...Tüm şartlar tamam...Teşekkürler...İyi günler
  levkuzen@gmail.com

  http://15yy.blogspot.com/2012/09/ilknurundunyasi-halilhilmizade-ile-1.html

  http://www.facebook.com/mustafa.kemal.9231/posts/282502755184248

  YanıtlaSil
 9. merhaba üye oldum sayfa beğendim duyurdum ürün paylaştım:

  https://www.facebook.com/kampanyainsani/posts/418971668161580

  https://www.facebook.com/kampanyainsani/posts/499814970047433

  kampanyainsani@hotmail.com

  YanıtlaSil
 10. Merhaba
  Bloğunu izliyorum.
  Siteye üye oldum ve bir ürünü facebook'da paylaştım.
  http://www.facebook.com/sny.gzz/posts/362641903817316
  facebook sayfasını beğendim.
  Çekilişi facebook'da duyurdum.
  http://www.facebook.com/sny.gzz/posts/417548194970361
  snygzz@hotmail.com
  Şenay Gazoz
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 11. selam
  siteye üye oldum
  gaye semiz
  gaye1962@hotmail.com
  https://www.facebook.com/gaye.semiz1
  https://twitter.com/gayesemiz1
  http://www.halilhilmizade.com.tr/index.php?option=com_user&view=reset&layout=confirm
  https://www.facebook.com/halilhilmizade

  YanıtlaSil
 12. slm.siteye üye oldum sayfayı beğendim eğendiğim bir ürünü ve çekilişi paylaştım:

  http://www.facebook.com/suzan.dogan.754

  suzan doğan
  suzan7814@hotmail.com

  YanıtlaSil
 13. çoktan katılmıştım ama yazmamışım :)
  https://www.facebook.com/arwenfiliz
  filiz özkan
  arwenfiliz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 14. ceyda çakmak
  muhlisceyda@hotmail.com
  şartlar tamam
  https://www.facebook.com/muhlisceyda/posts/286690804778420
  https://www.facebook.com/muhlisceyda/posts/184046111729560

  YanıtlaSil
 15. mrb siteye Tuba Dağ olarak üye oldum, face sayfasını beğendim, sitede 1 ürünü linkiyle duvarımda paylaştım çekilişi duyrdum ;https://www.facebook.com/tnur3 tefafuk_tuba@hotmail.com
  Tuba Nur

  YanıtlaSil
 16. İlknur hanımcım merhaba,

  siteye nazlisancak diye uye oldum , kampanyanızı duyurdum face sayfalarını begendım , web sitelerini sloganla birlikte paylaştım.

  umarım kazanırım

  http://www.facebook.com/nazliisancak

  nazliisancak@hotmail.com

  YanıtlaSil
 17. http://www.facebook.com/profile.php?id=100001616067619
  twitter @ynrvc
  defnedemirtwins@gmail.com
  aynur avcı

  YanıtlaSil
 18. http://www.facebook.com/profile.php?id=100001616067619
  twitter @ynrvc
  defnedemirtwins@gmail.com
  aynur avcı

  YanıtlaSil
 19. slm cnm
  şartlar tammadır kampanyanı facemde duyurudm linkim;http://www.facebook.com/profile.php?id=1510047862/aslı üstün/yakamozperi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 20. http://www.facebook.com/profile.php?id=539066491
  https://twitter.com/mrtvc35
  muratavci980@gmail.com
  Murat Avcı

  YanıtlaSil
 21. https://twitter.com/mhmtvc
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001956306462
  demirdefnetwins@gmail.com
  mehmet avcı

  YanıtlaSil
 22. https://twitter.com/mhmtvc
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001956306462
  demirdefnetwins@gmail.com
  mehmet avcı

  YanıtlaSil
 23. http://www.facebook.com/profile.php?id=574477934
  https://twitter.com/#!/enrbz
  enerboz@gmail.com
  Esra Erboz

  YanıtlaSil
 24. slm takipçinim bütün sartlar tamamdır nur içten yasemin_nur35_@hotmail.com https://www.facebook.com/izmir.nurr#!/izmir.nurr

  YanıtlaSil
 25. merhaba
  zade yıldız
  takıbe aldım
  begendım paylastım
  https://www.facebook.com/zelis.03?ref=tn_tnmn
  ilyas_zade@hotmail.com

  YanıtlaSil
 26. slm izleyicinim şartlar tamamhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100002570695980 beğendiğim paylaştıhım ürünhttp://www.halilhilmizade.com.tr/dogal-urunlerimiz.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=30"halilhilmizade doğal ürünleri yalnız sizin için"şengül yalçın/sengul.yalcin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 27. Selam tüm şartlar tamamdır izleyicin oldum siteye üye oldum face sayfasını beğendim kampanyayı hem face sayfamda hemde twitterda duyurdum https://www.facebook.com/feride.ismailoglu http://twitter.com/kumral28 feride28@gmail.com feride ismailoğlu

  YanıtlaSil
 28. şartlar tamam
  çekilişe katılmak istiyorum
  izleyicinim gfc: Özlem
  ozlemelmacigil@hotmail.com
  siteye üye oldum
  https://www.facebook.com/ozlemelmcgl/posts/269551786497764
  https://www.facebook.com/ozlemelmcgl/posts/267984879987115

  YanıtlaSil
 29. meraba cnm
  bloğunu takip ediyorum.
  siteye üye oldum.
  bir ürünü paylaştım.
  http://www.facebook.com/yuksel.gazoz/posts/364668420277601
  facebook sayfanı beğendim.
  çekilişi duyurdum.
  http://www.facebook.com/yuksel.gazoz/posts/103075543183376
  bas.yuksel@hotmail.com

  YanıtlaSil
 30. merhaba bütün şartları tamamladım kampanyayı face de ve twitterda duyurdum
  https://www.facebook.com/#!/fattmaozdemir
  http://twitter.com/AYBUKE067
  fatma özdemir
  fsonmez44@gmail.com

  YanıtlaSil
 31. Merhaba
  Siteye üye oldum ve sloganla beraber ürün paylaştım
  Facebook sayfasını beğendim ve çekilişi duyurdum

  https://www.facebook.com/kahveseverr/posts/466196330087035
  https://www.facebook.com/kahveseverr/posts/256155231172918

  Fatma OCAK
  kahveseverr@gmail.com

  YanıtlaSil
 32. tüm şartları tamamladım
  Kampanyayı facebook ta twitterda paylaştım
  https://www.facebook.com/denizz.oz
  https://twitter.com/#!/denizaol
  deniz öz
  deniz08180@gmail.com

  YanıtlaSil
 33. Merhaba..
  Blogunuzun izleyicisiyim.
  Katılmak istiyorum..
  Sitenize Ayşe Yılmaz ismiyle üye oldum ve bir ürünü linkiyle ve sloganla birlikte facebook profilimde paylaştım:
  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=199052966893518&id=100004432231098
  Firmanın facebook sayfasını beğendim ve çekilişi facebook ve twitter da duyurdum:
  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=355740771175194&id=100004432231098
  https://twitter.com/Ayse_6740/status/247442194150068224
  Ayşe Yılmaz
  ayse_6740@hotmail.com

  YanıtlaSil
 34. https://www.facebook.com/oguz.akdeniz.7
  paylaştım
  izleyicinim
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil
 35. Merhaba takipçinizim, http://www.halilhilmizade.com..TR ÜYESİYİM. kampanyanıza katılmak için tüm şartları yerine getirdim...
  TEŞEKKÜRLER..b13947@gmail.com
  https://www.facebook.com/ZETUER/posts/522125244470542
  http://triaj.blogspot.com/2012/09/lknurundunyasi-halilhilmizade-ile-1.html

  YanıtlaSil
 36. tüm şartlar tamam
  nesecelimlidemircii@hotmail.com
  http://www.facebook.com/nese.dmrc.14
  https://twitter.com/settings/profile
  Neşe Demirci

  YanıtlaSil
 37. merhaba izliyorum tüm şartlar tamam siteye üye oldum facebook sayfasını beğendim,bir ürünü gerektiği şekilde facebookta paylaştım.kampanyayı facebook ve blogumda paylaştım.inşallah kazanırım.linkini paylaştığım ürün:
  http://www.halilhilmizade.com.tr/dogal-urunlerimiz/zeytin-yagi.html
  http://www.facebook.com/sineminbahari
  http://sineminbahari.blogspot.com/2012/09/halilhilmizade-ile-1-kisiye-zumrut.html
  sinembadioglu1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 38. merhaba izliyorum tüm şartlar tamam siteye üyeyim,facebook sayfasını beğendim ve bir ürünü istenildiği şekilde facebookta paylaştım.
  http://www.halilhilmizade.com.tr/dogal-urunlerimiz/zeytin-yagi.html
  çekilişi facebookda paylaştım.inşallah kazanırım.
  http://www.facebook.com/sineminbahari
  sinembadioglu1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 39. merhaba bütün sartlar tamamdır nur içten yasemin_nur35_@hotmail.com https://twitter.com/cheryll27 https://www.facebook.com/#!/izmir.nurr

  YanıtlaSil
 40. selam
  tüm şartlar tamam
  çekilişi facebok ve twitter da duyurudm
  birsen gürbüz
  birsen-gurbuz@windowslive.com
  http://twitter.com/#!/birsen_grbz
  http://www.facebook.com/birsen.gurbuz

  YanıtlaSil
 41. merhaba
  siteye ali bayar adıyla üye oldum.
  denildiği gibi paylaşım yaptım
  face sayfasını beğendim
  kampanyayı facebookda paylaştım.
  http://www.facebook.com/ali.bayar.710
  ali bayar
  alibayar42@mynet.com

  YanıtlaSil
 42. Gayet sağlıklı kampanyanıza katıldm:)
  Şartlar tamam.

  https://twitter.com/HulyaH

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002737189851

  hulyahacioglu@mynet.com

  YanıtlaSil
 43. merhaba blogunun izleyicisiyim facebook sayfasını beğendim
  siteye üyeyim
  beğendiğim ürrünü sloganla paylaştım:
  https://www.facebook.com/hip.hippie.5/posts/471518359548762

  çekilişini facebook profilimde paylaştım

  https://www.facebook.com/hip.hippie.5/posts/417291885000658

  sevgiler :)
  Selma Onart
  kmphippie@gmail.com

  YanıtlaSil
 44. merhaba,
  tüm şartlar tamam
  http://www.facebook.com/tugce.caner.98?ref=tn_tnmn
  https://twitter.com/tugcetasgin
  http://durubabyworld.blogspot.com/
  tugce_tasgin@hotmail.com
  tuğçe caner

  YanıtlaSil
 45. merhabalar şartlar tamam
  sayfayı begendım blogu izlemeye aldım siteye üye oldum siteden ürün paylaştım sloganıyla facebooktan çekilişi duyurdum http://www.facebook.com/ozlem.cingoz.33 sabrina3@mynet.com
  https://twitter.com/ozlemcingoz
  özlem cingöz

  YanıtlaSil
 46. merhaba blogunun izleyicisiyim facebook sayfasını beğendim
  siteye üyeyim
  beğendiğim ürrünü sloganla paylaştım
  http://www.facebook.com/saliha.temiz.39
  http://salihatemiz.blogspot.com/2012/09/httpwwwilknurundunyasicom201209halilhil.html
  https://twitter.com/salihatemiz

  saliha temiz
  salihatemiz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 47. slmlar;tüm şartlar tamamdır tüm şartlar yerine getirilmitir kampanyanızı facebook sayfamda duyurdum linkim;http://www.facebook.com/zeynep.ustun.7921
  zeynepustun3442@hotmail.com/zeynep üstün

  YanıtlaSil
 48. slm tüm şartlar tamamdır
  facede paylaşdım
  https://www.facebook.com/mehpare.olmesek.1

  mehpare01@gmail.com
  mehpare ölmesek

  YanıtlaSil
 49. https://www.facebook.com/oguz.akdeniz.7
  paylaştım
  izleyicinim
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil