Leydi Kozmetik yeni yüzüyle karşınızda

0
64

Leydi Kozmetik yeni yüzüyle karşınızda.

Leydi Kozmetik kurumsal web sitesi yayında. Çok yakında web sayfamız üzerinden toplu sipariş listesi oluşturabilir ve internetten oluşturacağınız siparişlerinizden özel fırsatlar ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.
http://www.leydicosmetic.com

1975 yılında maskara ve ruj markası olarak kozmetik sektörüne adım atan Leydi, doğuşunu takip eden yıllarda oje, ruj ve maskara üretiminde yeni markaları ile ürün yelpazasini genişleterek, ihracata yönelik üretimine hız vermiştir. Leydi Kozmetik, üretimini yaptığı ürünlerini en uygun fiyat, üstün kalite ve son moda akımlarına uygun renk seçenekleri ile müşterilerine sunarken, kalite unsurunu daima…

kendisine vazgeçilmez hedef olarak seçmiştir.

Avrupa’nın seçkin üreticilerinden aldığı hammadde, ambalaj malzemelerini, deneyimli ve titiz üretim çalışmaları sonucunda beğenilerinize sunmaktadır. Yurt dışına yapmış olduğu satışlarını her geçen gün artırarak devam ettiren Leydi Kozmetik, ürünlerini yurt içinde de kaliteli ve uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır.

Facebook sayfamızı takip edenler kazanıyor.

Leydi Kozmetik sosyal networklerini takip eden üyelerine birbirinden güzel hediyeler veriyor. Sizde Facebook, Twitter ve Friendfeed sayfalarımızı takip edin bu şansı yakalayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here