17 Nisan 2012 Salı

Rusya'nın en büyük kozmetik firması Faberlic


RUSYA' nın En Büyük Kozmetik Firması Faberlic
Fabrikamız 40 bin m2 lik alanda uygun donanımlarla kurulmuştur.Ürünlerimiz uluslararası standartlarına uygun olarak üretilip,devletin en temiz ve güvenilir üretici sirketleri arasindadır.Ayrıca faberlic makyaj ürünleri dünyanın en büyük üreticisi Interkos şirketler grubunda üretiliyor.

Kendi araştirma merkezleri bulunmaktadır.Faberlic,kozmetik ürünleri üzerine sürekli araştırmalar yapmakta olup cildimize sağlık ve gençlik kazandıracak yenilikçi olusumlar içerisindedir.


Genç bir girişimci Alexey Nechaev 1997 yılında ‘ Doğrudan Satış’ denilen ‘Russkaya Liniya’ adlı Ülke tarihinde ilk ulusal kozmetik şirketini oluşturdu.  O sırada Alexey’in dikkatini dâhi Sovyet Bilim adamları tarafından geliştirilmiş, havada oksijeni yakalayan, cildi derin katmanlara teslim eden ve bu nedenle deri hücrelerinin genç kalmasını sağlayan perflorokarbon emülsiyonlar çekmiştir. Bu eşsiz oksijen kompleksini kozmetikte kullanabilmek için Alexey bir patent satın aldı - ve o andan itibaren bir başarı öyküsü başladı.
1998 yılında Rusya'nın ilk oksijen kozmetik serisi ortaya çıktı.
2001 yılında ‘Russkaya Liniya’ Faberlic olarak değiştirildi. Şirketin ana misyonu yalnızca yüksek kaliteli kozmetik ürünleri milyonlarca tüketiciye ulaştırmakla bitmiyor, aynı zamanda kişilerin kendini geliştirmesine ve kendi işini ‘doğrudan satış’ olarak kurmak için katkıda bulunmaktır. 5 Yıldan az bir sürede Rusya’da ve Yurtdışında 5 Milyondan fazla bayan ürünlerimize hayran oldular. Onlardan hepsi kozmetik kalitesine ve Faberlic satış temsilcilerinin profesyonel önerilerine güvenmektedir!
2005 Yılına kadar biz çok şey başarmıştık: Uluslararası bir şirket haline geldik (Rusya’da ve yurtdışındaki 15 Ülkede temsilci ofisleri); Birçok satış temsilcisi iştirak saflarına kabul edildi; Dünyanın en hızlı büyüyen kozmetik şirketlerinden biri olduk, dünyanın en büyük yüz şirketi arasında parfümeri ve kozmetikte WWD Beauty Report International sıralamada 87 ci olarak yer aldı.
2007 Yılında Faberlic 10 yaşını doldurdu! Eğer modern tarihi açısından bakarsanız-bu çok uzun bir süre, ama eğer geleceğe bakacak olursanız-az. Faberlic laboratuarı ve dünya çapında yeni kozmetik ürünleri üreten Japon Nikko-Chemical laboratuarı ortak çalışma sonucu olarak oksijen Kompleksi’nin ‘Çift Nefes’ denilen Novaftem-O2 adlı yeni bir formülü bulmuştur. Şimdi emin bir şekilde iddia edebiliriz ki: Biz derideki mikro dolaşım sürecini yönetmeyi öğrendik!
2008 Yılında TSNTR Faberlic Moskova Devlet Üniversitesi Hücre Biyolojisi ve Histoloji bölümünün işbirliği ile yaşlanmalara karşı yeni bir ‘Silah’ icat edildi, anti yaşlanmaya karşıt oksijenli kozmetik Rala, eşsiz bir formül Rala ( doğal R- alfa - - lipoik asit) içermektedir. Aynı yıl Rala kozmetik kullanımı ile ilgili iki yeni patent aldık. Bir Yıl içinde Faberlic toplam 60 yeni ürün üretti. Şirketimiz dünyanın en büyük yüz parfümeri ve kozmetik şirketi arasında  (WWD Beauty Report International) 86 cı sıralamaya yükselmiştir.
2006 Yılı’ndan 2009 Yılına kadar Faberlic çalışanları ‘Yeşil Şehir’ projesi kapsamında ve ‘Şehirlere-Ağaç, İnsanlara-Oksijen! ’ sloganıyla 100 bin civarında ağaç dikmişler.
2011 Yılında İlkbaharda Faberlic’e 2 şirket daha katıldı – Edelstar ve Infinum.
Artık evinize, güzelliğinize ve sağlığınıza en iyi ve gereken ihtiyaçlarınızı tek bir satış temsilcisinde bulabilirsiniz.

Günümüzde 23 ülkede milyonlarca kişi firmamıza hayatlarını bağladı! Sizde Katılın!


Oksijen Kozmetik

Gerçek oksijen içeren ürünleri, kozmetik üretiminde ilk kullanan; gerçek oksijenli makyajı icat eden – Faberlic’tir.

Oksijeni krem ile birleştirerek önemli olan oksijeni, cildin hücrelerine taşıması transfer etmektedir. Bu görevi ancak Faberlic oksijen taşıyıcısı yapmaktadır.

Bilimi güzelliğe hizmet etmek için koyduk!
Bilimsel araştırma merkezimiz – bizim gururumuz!
Faberlic Bilimsel araştırma merkezimizin yönetmeni, şirketin baş güzellik uzmanı ve yeni ürün geliştirmelerinin yazarı ve organizatörü Tıp Bilimleri Adayı, deri hastalıkları-uzmanı Rimma Korneeva dır.

RUSYA' nın En Büyük Kozmetik Firması Faberlic !
Oksijen Kozmetik' in 1 Numarası Artık Türkiye' de...
Şubat 2012 den itibaren Ürün Siparişleri Başlamıştır.
%30 a varan indirimlerden yararlanmak için lütfen ücretsiz üye olunuz...


Ücretsiz Üye Olduktan Sonra; Telefonunuza ve E-Mail Adresinize Gelen Şifreden Sonra Ürün Siparişi Yapabilirsiniz...

 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!