25 Nisan 2012 Çarşamba

luxybox Antalya cosmoshow fuarı'nda
luxybox'ında bulunduğu cosmoshow hakkında size biraz bilgi vermek istiyorum sevgili takipçilerimiz.

CosmoShow Fuarı Antalya'da Düzenleniyor
Agoras Fuarcılık tarafından 3-6 Mayıs 2012 tarihleri arasında Antalya'da CosmoShow Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Fuarı organize edilecek. Fuar 11:00 - 21:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.Antalya şehir merkezinde olması ve ulaşım kolaylığı sebebiyle CosmoShow Fuarı Cam Piramit'te gerçekleştirilecek.
3 Mayıs'ta kapılarını açacak fuar her yaş grubundan kadın ve erkeğe hitap ediyor. Güzelliğine düşkün, bakımına özen gösteren herkese marka çeşitliliği içinde ürünleri test etme ve alışveriş imkanı sunması bekleniyor. Kuaförler, güzellik merkezleri, zayıflama merkezleri, dermo kozmetik ve renkli kozmetik markaları, güzellik ve sağlık çözümleri sunan klinikler ve marketleri bir araya getirecek fuarda saç bakımından, cilt bakımına, parfümlerden, anti- ageing ve zayıflama ürünlerine kadar geniş bir yelpazede yeni ürünler tüketicinin beğenisine sunulacak.
Kuaförler buluşması
Son tüketicilerin yanı sıra kuaförler ve güzellik merkezleri de fuarda geniş ürün yelpazesini görme, test etme ve satın alma imkanı bulacaklar. Özellikle Antalya'da fuarın tanıtımını etkin hale getirmek amacıyla Kuaförler ve Manikürcüler Odası ve Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliği ile Agoras Fuarcılık 4.000 kuaföre fuarın afişlerini,ilanlarını ve davetiyelerini ulaştırmaktadır. Akdeniz Bölgesindeki kuaförler ve güzellik merkezleri fuara ilgi göstermektedir.
30.000 ziyaretçi hedefleniyor!
Özellikle Akdeniz Bölgesinde son tüketici ve kuaförlerle temas kurup, kendisini daha fazla tanıtmak isteyen, kozmetik markalarının fuara katılması bekleniyor. CosmoShow Fuarının en ilgi çekici tarafı da ürünler ve hizmetler hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerin, ürün yetkilileriyle birebir görüşme imkânı elde etmesi olacak. Bu fırsat 30.000 ziyaretçi hedefleyen fuarda, katılımcıların sıcak satış gerçekleştirmesi ve ürünlerinde kullanım sürekliliğini artırması bakımından oldukça önemli.
'Gösteriye hazır mısın?' sloganıyla dikkatleri çeken CosmoShow Fuarında birbirinden renkli, yeni ürünlerin yanı sıra sürpriz showlar da gerçekleştirilecek. Ayrıca güzellik uzmanları ziyaretçiler için düzenleyecekleri etkinliklerde ‘sağlıklı güzellik ve doğru uygulamalar ile yaşlanmayı geciktirme' hakkında sırlarını paylaşacaklar.
Toptan değil son tüketici fuarı
Son yıllarda, Akdeniz bölgesinde yaygınlaşan satış sergilerinnden farklı bir fuar düzenlediklerini vurgulayan Agoras Fuarcılık Genel Müdürü Mehmet DÜKKANCI fuarın konsepti hakkında şunları söyledi.
"Son yıllarda Akdeniz bölgesinde, Itriyat depoları ve bölgesel distribitörler, perakendeci müşterilerini ağırladıkları ve yıllık iş hacimlerini bağladıkları bir dizi satış toplantıları gerçekleştirilmektedir. Kozmetik ve Itriyat sektöründe bu buluşmalardan "Fuar” olarak bahsedilmektedir. "Kozmetik Fuarı” denince genelde katılımcısı belli, ziyaretçisi belli bu organizasyonlar anlaşılmaktadır.
Biz Agoras Fuarcılık olarak, bir ıtriyat deposu veya bir distribütör değiliz. Bunlardan farklı olarak markaların, son tüketicilerle buluştukları bir fuar kurguluyoruz. Markaları, kuaförlerle, berberlerle, son tüketici ile buluşturmayı arzu ediyoruz. Kendi güzelliğine, kişisel bakımına değer veren son tüketicilerle, bu hizmetleri veren güzellik merkezlerini, spor merkezlerini buluşturacağımız nezih bir fuar kurguluyoruz.
Akdeniz bölgesindeki son tüketicilerle buluşmak isteyen, ürünlerini test ettirmek isteyen, show yaparak ürünlerini daha iyi ifade etmek isteyen tüm markaları ve hizmet verenleri fuarımıza bekliyoruz.”
Daha fazla bilgi için:
CosmoShow Fuarı katılımcı ve ziyaretçi hedef kitlesine ulaşmak için dergi, gazete, radyo, internet, sosyal medya (facebook ve twitter) gibi mecralarda tanıtım faaliyetleri yürütüyor. Fuar hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.cosmoshow.org/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Agoras Fuarcılık 2. projesini organize ediyor
2010 yılında Antalya'da kurulan Agoras Fuarcılık Hizmetleri Limited Şirketi 2011 yılında, ilk fuarı, Florplant Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı Fuarını uluslararası düzeyde organize etmişti. Agoras Fuarcılık bu yıl çalışmalarına Florplant'ın ikincisini ve CosmoShow Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım fuarının ilkini düzenleyerek devam ediyor. Agoras Fuarcılık hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.agoras.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!