24 Nisan 2012 Salı

Aradığınız kozmetik ürünlerini bulabileceğiniz bir site www.kozmetikticaret.com


Kilden Mask ve Gutto Markalı ürünlerin toptan ve perakende satışını yapan firmamız aynı zamanda kazanç sistemi fırstaınızda sunuyor sizlere..önce ürünleri inceleyelim daha sonra sizlere kazanç sistemi hakkında bilgi aktaracağım sizlere.
Firmamızın facebook sayfasını beğenin fırsatları kampanyaları ve yenilikleri ilk siz duyun öğrenin

Gutto İnci Kremi
 Hücre Yenileyici, Sıkılaştırıcı, Canlandırıcı & Kırışıklık Önlemeye Yardımcı Krem .

TÜY AZALTICI VE İNCELTİCİ KREM
İçeriğinde bulunan Decelerine™ ve yardımcı aktifler sayesinde vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. TÜY AZALTICI VE İNCELTİCİ KREM yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerin azalmasına, incelmesine ve renginin açılmasına yardımcı olur.
Kullanımı: Tüyleri alınmış bölgeye (ağda, cımbız, epilasyon vb.)TÜY AZALTICI VE İNCELTİCİ KREMİ masaj yaparak uygulayınız. Ürünün etkili olabilmesi için bu işlemi bir sonraki epilasyon zamanına kadar her gece tekrarlayınız .
Uyarılar: Haricen kullanılır. Gözle temasından kaçınınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Kullanmadan önce  bileğinizin iç kısmında test ediniz
Pürüzsüz, sivilcesiz ve daha genç bir cilt için KİLDEN'i seçin

%100 doğal, incecik, krem gibi maske.   Yıkanması kolay, saf ve temiz içerikli. Paranızın boşa gitmeyeceği  güvenli bir ürün.Kilden Mask tamamen doğal olup, içinde kil ve sudan başka hiç bir şey yoktur. Herhangi bir kimyasal, koruyu madde ya da katkı maddesi içermez. Doğal kil ve su.
Hanımlar ve beyer için...
KİLDEN;
Cilde daha sıkı ve sağlıklı görünüm kazandırır
Kırışıklıkları önleme veya azaltmaya yardımcı
Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır
Cildi yağdan arındırır, gözenekleri temizler.
Akne ve siyah nokta oluşumunu engeller
Vücudumuzu tüm dış etkilerden koruyan cildimizin düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakımı sağlayacak en etkili yollardan biri de maske kullanımıdır. Çünkü maske ciltte birikmiş tüm ölü hücreleri derinlemesine temizler ve cildi canlandırır. Kil zengin doğal kaynaklarımızdan biri olarak, cildi rahatlatır, sivilce gibi cilt bozukluklarını iyileştirir ve kurutur. Kil, cilt kızarıklığını giderip cilde pürüzsüzlük kazandırıyor Kil maskesinin deri,saç,yüz,bacaklar gibi vücudun birçok bölgesinde göze çarpan etkileri bulunmaktadır. Kilin, kepeği önleyici ve saça canlılık verici özellikleri vardır.
KİLDEN kil maskesi besleyici olarak sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir.
Kremsi dokuya sahip maskenin içinde cildi ölü hücrelerden arındıran tanecikler bulunmaktadır. Cildin nefes almasını sağlar.
Ciltteki kiri arındırır, gözenekleri temizler, Siyah nokta ve akne oluşumunu engeller. Cildin daha sağlıklı, parlak, yumuşak, pürüzsüz ve  sıkı  bir görünüme kavuşmasını sağlar. İnce çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.

Kilden, sadece yüze değil, tüm vücuda uygulanabilir. Cilt, boyun, dekolte bölgesi, kol,sırt, göğüs ve bacaklarda uygulandığında  cilt daha pürüzsüz ve diri bir görünüme sahip olur.
Haftada 4 kez uygulayın ve bir ay içinde çizgilerin, gevşek cildin nasıl toparlandğını bizzat görün. Selülitli bögelerei dekolteye, kol üstlerine de uygulanabilir.
Selülitten Kurtulmak İçin; Selülitli bölgeye uygulayıp, 20-30 dakika bekletin. Kilden, fazla yağların atılmasına ve problemli bölgenin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.
Cilde sürüldüğünde kalıntı bırakmaz. Cilde uygulandığında, saklanmanız gerekmez. Kapı çalarsa rahatlıkla açabilirsiniz. Maske uyguladığınızı sadece bilirsiniz, karşınızdaki fark etmez.
Kullanmadan önce sulandırmanız gerekmez. Krem gibi cilde uygulanır.
Cilt Kilden’i emer ve beslenir
 Uygulama bittikten sonra temizliği çok kolaydır. Suyla yıkayabileceğiniz gibi, ıslak pamukla silerek de temizleyebilirsiniz.

MAVİ ANEMON ÖZLÜ
EXTRA YOĞUN NEMLENDİRİCİ GECE BAKIM KREMİ
Genç bir cildin en önemli özelliği hücre yenileme hızının yüksek olmasıdır. Cildinizde köklü müdahaleler yapmadan çarpıcı sonuçlar alabilirsiniz. Cildin hücresel düzeyde yaşlanma ve ışık etkisi ile yaşlanma etkilerini en aza indirmeye, hücrenin doğal savunmasını kuvvetlendirmeye ve kişisel yenileme için cilt kapasitesini artırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki blue anemone  kompleksi, cildinizin her bir hücresine tek tek  etki ederek ,cilt yüzeyindeki hücrelerin yenilenme hızını arttırmaya yardımcı olur. Daha genç görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.
Sonuç: 8 haftalık kullanımla cilt dokusunu iyileştirmeye, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildinizin daha genç görünmesine, her bir hücresi tek tek yenilenen cilt yüzeyiniz baştan aşağı daha pürüzsüz, yüzeyden, derine daha güçlü daha sıkı ve elastik görünmesine yardımcı olur.
Kullanımı: Her gece cildinizi temizledikten sonra ve tonikle sildikten sonra yüz, boyun ve dekolte bölgenize masaj yaparak uygulayınız.
Bu üründe kago ücreti firmamıza aittir.
WHITENING CREAM
EXTRA YOĞUN NEMLENDİRİCİ GÜNDÜZ BAKIM KREMİ
Cilt renk değiştirmelerini regule eder ve cildi aydınlatır. Doğal bir aktif olan Belides içerir. Cilt üzerinde oluşmuş siyah noktaların azalmasını sağlar.Ti rosinaz enzimin düzenli çalışmasına destek olarak daha sonra cilt üzerinde oluşacak renk bozulmalarına engel oluşturarak cilt rengini açmaya yardımcı olur.
Rahatlıkla senenin 12 ayı kullanılabilir.Gutto cilt aydınlatıcı krem aynı zamanda cildi besler ve kalitesini yükseltir.Cildi dış etkenlere karşı ve zararlı güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.
Sonuç: 4 haftalık düzenli kullanım sonucunda cilt aydınlatıcı etkisini gözlemleyecek ve cildinizin renk tonundaki dalgalanmaların azaldığını fark edeceksiniz.
Kullanımı:Tonikle temizlenmiş cilt üzerine sabah akşam uygulayabilirsiniz.
Uyarılar: Haricen kullanılır. Göze temastan kaçınınız.Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Bu üründe kago ücreti firmamıza aittir.

SALYANGOZ KREMİ
Cildin yenileyici ve düzenleyici özelliklerini güçlendiren temel salyangoz salgısını içerir. Yüksek yenileme ve nemlendirme sayesinde zararlı dışsal etkenlere karşı en üst düzeyde koruma sağlar.
Bir yandan kırışıklık, leke ve çatlakların görünümünü azaltırken öte yandan  da cildin nem tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı olur. Bu bir siyah nokta ve sivilcelerin azalmasına yardımcı olan ”SÜRESİZ ONARIM KREMİDİR” dir.
Sonuç: Sekiz haftalık düzenli kullanımın sonunda cildin dokusunda belirgin bir iyileşmeye ve çizgi, sivilce ve kırışıklıkların görülmesini azaltmaya yardımcı olur. Yenilenmiş cilt hücreleriyle daha genç görünümlü, pürüzsüz, parlak, dayanıklı ve esnek bir cilde sahip olabilirsiniz.
Kullanımı: Sabah ve akşam; yüz, boyun ve dekolte bölgenizi tonikle temizledikten sonra uygulayın.
Dikkat: Sadece yüzeysel olarak kullanın! Gözlerinize temas etmesinden kaçının. Normal oda sıcaklığında saklayın.
Bu üründe kago ücreti firmamıza aittir.

Üretici firmalarımız olan www.kildenmask.com, www.guttoshop.com ve www.guttokozmetik.com buralardan ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.KAZANÇ SİSTEMİ

 Siz Nasıl Kazanacaksınız ?

Ne kadar kazanacağınızı siz belirliyorsunuz.
Satış baskısı yok, bölge sınırlaması yok, ofise gelip gitme sorunu yok, çalışma saatlerinizi siz belirliyorsunuz. İster ek kazanç olarak isterseniz kendi işiniz gibi düşünün. Tüm her şeyi siz planlıyor ve kendinize çalışıyorsunuz. Kimseye bağımlı değilsiniz.Bize Ulaşın
0 216 5809201

Temsilcimiz Olun Geliriniz Artsın

Daha Çok Kazanın !!! ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!