30 Nisan 2012 Pazartesi

13 mayıs anneler günü gümüşdepo kampanyası

Değerli Üyemiz,

İlk yılımızı bitirmenin sevincini yaşadığımız bu günlerde sizlerin ilgisinin haklı gururuyla heyecanlı döneme başlıyoruz. Bu yeni dönemde sizlere daha fazla ürün seçeneğini, daha uygun fiyatlarla sunmak için çok çalışıyoruz.

Bu arada siz değerli üyelerimize de hediye ürünler ve yeni indirimlerle ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Facebook sayfamızı beğenen, twitter sayfamızın takipçisi olan üyelerimize yılbaşı çekilişi ile başlattığımız hediye şölenimiz Ocak, Şubat ve Mart aylarında da devam etti.

* 31 Ocak tarihinde yaptığımız çekilişte takipçilerimizden 2 kişi şık bir kalpli bileklik sahibi oldu.
* 12 Şubat'ta yapılan Sevgililer Günü özel çekilişinde ise Facebook ve Twitter takipçilerimizden 1'er kişiye yeşil top taşlı takı seti hediye ettik.
* 29 Şubat çekilişinde ise gümüş küpe hediyemiz, 13 Şubat'ta Facebook/ModaKanalı izleyicilerimize takı seti kazandırdık.
* 8 Mart'ta Facebook ve Twitter takipçilerimiz gümüş kolye kazandılar.

Hala bizden hediye kazanmadıysanız 13 Mayıs Anneler Günü çekilişimizi kaçırmayın. Tektaş gümüş yüzük sizin olsun.  

Yapmanız gereken ise takipte kalmak, ürünlerimize link veren paylaşımlarda bulunmak. Sonrası hediye takınızın keyfini sürmek olacak. Arkadaşlarınızı da sitemize üye yaparak, Facebook ve Twitter üzerinden bize ulaşmalarını sağlayarak bu ayrıcalıklardan yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Twitter Page : www.twitter.com/gumusdepo

Saygılarımızla,

GumusDepo.Com
Online Outlet