22 Kasım 2011 Salı

Bitkisel Kozmetikçim ile 1 kişiye Ozoderm Saç Bakım Kürü 4'lü Set HediyemizMerhaba sevgili izleyicilerim ve değerli bloggerlar;


Hepimiz için kozmetik artık hayatımızın vazgeçilmezi olmuş durumda kullanmadan duramıyoruz ama kullandığımız ürünler ne derece sağlıklı bu tartışılır.Bugün sizlere tanıtacağım firma bitkiselkozmetikçim hayatımıza sağlıklı ürünler katacak bir firma gelin bu değerli firmamızın ürünlerine hep beraber bir gözatalım.
işte ürün kategorileri:
bayanlara özel ürünler
bitkisel gıda takviyeleri
cinsel sağlık ürünleri
ev bakımı
saç bakım ürünleri
medikal ürünler
sporcu ürünleri
zayıflatıcı ürünler

Bu ürünlerden bazılarını inceleyim istermisiniz işte ürünler :

 LACINIA PEMBE MASKE

SLIGUE TÜY ALMA ALETI ( BAYANLARIN GÜNLÜK YAŞAMDA KOLAYCA UYGULAYABILECEĞI PRATIK ALET )

PANAX (DAMAR TIKANIKLIĞINI GIDERICI GIDA TAKVIYESI ) ÜCRETSIZ KARGO
VENÜX! WOMAN FENOMEN KOKU
FITIME HERBAL SUPPLEMENT - ZAYIFLAMAYA YARDIMCI GIDA TAKVIYESI

GENOS SAÇ ÇIKARICI PROFOSYONEL BAKIM SETI

NANOBOLIX %100 WHEY PROTEIN COMPLEX ( WHEY PROTEIN COMPLEX ISOLATE & CONCENTRATE 950 GRAM )
VENAPRO (HEMOROID TEDAVISI IÇIN UZUN VE ETKILI SONUÇ )

Eğer sizde daha fazlasını görmek incelemek istiyorsanız firmamızın sitesine buyurun.

Bu değerli firmamızın ürünlerini daha yakından tanıyabilmemiz için sizlere bir fırsat sunuyoruz.kampanyamızın şartlarını yerine getiren 1 kişi aşağıda resmini ve özelliklerini yazdığımız bu harika ürünün sahibi olacak . önce ürünümüzü inceleyelim.

Ozoderm Saç Bakım Kürü 4'lü Set İçeriği

Saç Besleyici Şampuan (Hair Grow Shampoo) 300 ML
Saç Renklendirici (Grey Hair) 300 ML
Saç Besleyici Maske (Hair Mask) 300 ML
Saç Besleyici Serum (Hair Loss Serum) 300 ML
OZODERM HAİR GROW SHAMPOO | saç besleyici şampuan

Medikal şampuanlar ne durumlarda kullanılır? Medikal şampuanlar derideki pullanmayı gideren soyucu salisilik asit içerirler. Ayrıca saçlı deride kepeklenmeye neden olan "malassezia" adlı bir mantarın sayısını azaltmak amacıyla, selenyum sülfid, zink pirithion, ketokonazol, siklopiroks da ihtiva ederler. Bu şampuanlar kepek ve seboreik egzamada faydalıdır. Aynı zamanda saçlı derideki sedefi ve atopik egzamayı da tedavi ederler; fakat kömür katranı içeren şampuanlar bu durumlarda daha faydalıdır.

Medikal şampuanlar normal şampuanlara göre saçta daha fazla tutulmalıdır. İdeal olarak banyoda iken önce saçı ıslatın; şampuanı uygulayın; masajla saç derisine yedirin; banyo yaparken saçı durulamadan 10 dakika şampuanla tutun ve sonra durulayın. Şampuanlanmanın arkasından nemlendirici kullanabilirsiniz.
OZODERM HAİR LOSS SERUM | saç besleyici serum

Fırçanız ya da tarağınız normalden daha fazla mı saç topluyor?

Başınızın tepesinde seyrekleşmemi fark ettiniz?

Bu dökülmeye tıbbi rahatsızlıkların, reçeteli ilaçların, yetersiz beslenmenin, yarasız saç bakım yöntemlerinin ya da şiddetli stresin yol açabileceği ihtimali olmasına rağmen, saç dökülmesi yaşayanların % 95' inde neden kalıtımsaldır ve kellik ya da androgenetik alopesi olarak bilinir. Kalıtımsal saç dökülmesi durumlarında, vücudunuzdaki genler ve hormonlar saç kökleriniz üzerinde bir büzülme etkisi yaparlar ve yeni saç uzamasında saç köklerinizi etkisiz hale getiriler.

Zaman içerisinde, saçlı derideki belli saç köklerinin ilerleyen büzülmesi saç uzama döngüsünün kısalmasına yol açar. Tamamen uzama durana dek saç gittikçe incelir ve kısalır. Neyse ki yapabileceğiniz bir şey var. İyi haber, şimdiden Ozoderm Hair Loss Serum kullanmaya başlayarak bunu engelleyebilirsiniz. Ozoderm Hair Loss Serum saç dökülmesini engeller ve yeni saç gelişimini de destekler. Zayıflayan saç foliküllerini güçlendirir.

Ozoderm Sipariş
OZODERM GREY HAİR | saç renklendirici

Ozoderm Grey Hair; melanin yerine, saçınızı aşama aşama doğal rengine dönüştürecek pigmentin saç köküne kombinasyonunu sağlar. Ürünü ağarmış, beyazlamış saçınızın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz veya beyazlık kayboluncaya kadar devam edebilirsiniz.

Ozoderm Grey Hair kullanıma hazır ve de kullanımı kolay şeffaf bir losyondur herhangi bir saç losyonu gibi her sabah ve akşam temiz saça uygulayınız. 4 veya 8 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşacaksınız. Elde ettiğiniz tonu korumak için ürünü her hafta sadece 1 veya 2 kez uygulamanız yeterlidir. Deride leke yapmaz. Ozoderm Grey Hair'i kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz.

Sadece harici kullanım içindir. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Ürünü sakalınıza, bıyığınıza, kirpiğinize, kaşınıza veya vücudunuzun diğer bölgelerine kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Saç derinizde alerji olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız. Başka amaç için kullanmayınız.
OZODERM HAİR MASK (Saç Besleyici Maske)

Ozoderm Saç Besleyici Maske; Saç boyaları, yanlış şampuan seçimi, renk açıcılar, hava kirliliği, stres, fön, aşırı ve sert fırçalama, havlu ile kurulama gibi çeşitli nedenlerle oluşan tüm saç sorunlarında saçın bozulan yapısını onarır ve tekrar sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçları dipten uca besleyip güçlendirerek dökülmelerini önler, genetik kaynaklı olmayan saç dökülmelerinde düzenli kullanımda, kullanıcıların saç dökülmelerini en aza indirgediği veya tamamen ortadan kaldırdığı görülmüştür. Genetik kaynaklı saç dökülmelerinde ise kullanıcıların mevcut durumu koruma ve saçlarını güçlendirerek, dökülme sürecini uzatmalarını önemle tavsiye edilir.

Ozoderm Saç Besleyici Maske kullanıcılarının %99'unda, saçlarının eskiye oranla daha parlak ve yumuşak olduğu görülmüştür.
Etkisi:
Ozoderm Saç Bakım Kürü , İçeriğindeki PH 5.5 değeri ile saç veya saç derisinde alerjik reaksiyonları, tahrişi ve saç derisinde kabuklanmayı önlüyor.

Uyarılar:

• Kullanmaya başlamadan önce mutlaka kutunun içerisindeki kullanım talimatını okuyunuz!
• Hergün kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız
• Ürün herhangi bir hastalığın teşhis veya tedavisinde kullanılamaz
• Göz ile temasında bol su ile yıkayınız
• Çocuklardan uzak tutunuz
• Alerjik durumlarda ürünü kullanmayı bırakıp doktorunuza veya ürün danışma hattına başvurunuz
Yan Etkisi:

Göz ile temastan kaçınınız. Saç derinizde alerji olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız. Başka amaç için kullanmayınız.
İçindekiler:

Water, polyquaternium-10,PEG-7, dimethicone copolyol, hydrolysed wheat protein, parfum, D-Panthenol, Chamomilla Recutita, Aloe Vera Barbedensis, Nettle Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylhexylgelycerin.
Nasıl Kullanılır:

1. Ozoderm saç besleyici şampuan saçı temizlemek için kullanılır. Ilık veya soğuk su ile saçı ve saç derisini ıslatın (sıcak su saçı ve derisini kurutur). Avuç içine bir miktar şampuan alın; ellerinizle ovuşturduktan sonra şampuanı başınıza sürün ve parmak uçları ile 30 saniye kadar masaj yapın. 3 ila 5 dakika beklemesine özen gösterin ve saçınızı son olarak durulayın.

2. Saçınızda dökülme, kepek ve kabuklanma gibi sorunları varsa Ozoderm Saç Besleyici Maskeyi kullanın. Temiz saça uygulayın. Saç diplerine hafifçe masaj yaparak iyice tüm saç ve saç derisine nüfuz edin. Ürün yanında bulunan saç bonesini başınıza takarak en az 25 dakika saçta bekletin. Bu süre içerisinde aktif maddeler ve vitaminler saç derinize nüfuz edecektir. Daha sonra şampuan ve sabun kullanılmadan ılık suyla yıkayın ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın. Gözlerle temastan kaçınınız. En etkili sonucun alınabilmesi için haftada 3 kez kullanılması tavsiye edilir. Saç dökülmesi probleminiz var ise 3 aşama olan Ozoderm Saç Besleyici Seruma geçebilirsiniz.

3. Ozoderm saç besleyici serumu her zaman kuru saça uygulanmalı ve saç dökülmesine karşı her gün bir defa kullanılmalıdır. Saç dökülmesi olan bölgede, saçlarınızı saç derinizi açığa çıkaracak şekilde ayırın sonra avucunuza döktüğünüz serumu sorunlu bölgede parmak uçlarınızla ile nazikçe masaj yaparak uygulayın. Saç deriniz gözüküyor veya kellik durumu gibi sorunlarınız varsa; saçınızda bulunan ayva tüyü, şeftali tüyü gibi tüylerin büyümesi kalınlaşması, hacim ve dolgunluk kazanması için her gün sabah akşam kullanmanız gerekmektedir.

4. Saçlarınız beyazlamaya başladı ise saç renklendirici Ozoderm Grey Hairi kullanın. Kullanımdan önce ve kullanım süresince şişeyi iyice çalkalayın. Her sabah kuru ve ya nemli temiz saç üzerine avuç içinize yeterli miktarda döktüğünüz losyonu yavaşça dağılana kadar saçınıza uygulayın.

Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayın veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayın. Alıştığınız şekilde saçınızı tarayın, daha sonra ellerinizi yıkayın. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, ürünü 4 veya 8 hafta her gün uygulayın. Elde ettiğiniz saç rengini korumak için ürünü losyonunu haftada 1 veya 2 kez, her zaman temiz nemli veya kuru saça uygulayın.

Not: hiçbir ürün ya da ilaç, düzenli kullanılmadığı takdirde istenilen neticeyi vermez. Bu yüzden mutlaka önerilen şekilde ve düzenli olarak uygulayınız.
işte bu ürünü kazanabilmek için yapmanız gerekenler:
sitemin izleyicisi olmanız ve sitemin sol tarafında yer alan ilknurundunyası adlı facebook sayfamı beğenmiş olmanız ön şartımdır.
 http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp sayfasını inceleyip beğendiğiniz  bir ürünü linkiyle birlikte facebook profillerinizde  paylaşınız
 http://www.facebook.com/profile.php?id=100002926459775 facebook profilini arkadaş olarak ekleyiniz
ve son olarak linklerle beraber ad soyad ve mail adresinizle birlikte yorumunuzu bırakınız.
kampanyamız 22 kasım 2011 tarihinde başlayacak ve 28 aralık 2011 tarihinde sona erecektir.
kargo ödemesi değerli firmamız tarafından karşılanacak ve random ile seçilmiş kişinin adresine gönderilecektir.
Katkılarından dolayı Sayın ARZU hanıma teşekkürlerimi bir borç bilirim.

herkes bol şans diliyorum.
ilknur

78 yorum:

 1. Beğendiğim ürünü paylaştım http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2756
  facede arkadaşlık daveti gönderdim.kampanya etkinliğini duyurdum
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002888843187
  Herkese bol şans:)
  Emine Kılıç
  emnklc@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. Bu kaliteli kampanyaya zevkle katıldım. Tesekkur ederim.

  http://www.facebook.com/Pnrsd?ref=tn_tnmn
  Pınar M.
  pinarlamoda@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. şartlar tamamdır
  http://www.facebook.com/betulserkan
  betül kurt
  betulserkan06@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2759 bu ürünü paylaştım
  http://www.facebook.com/fatime.akerikcolak
  fatime çolak
  selvi.boylu24@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. slm tüm şartlar tamamdır
  facede paylaşdım

  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000928463615
  mehpare hgk

  mehpare01@gmail.com
  mehpare ölmesek

  YanıtlaSil
 7. 1)İzleyicinizim.
  2)Facebook sayfanızı zaten beğendim.
  3)Bitkisel Kozmetikcim'i arkadaş olarak ekledim.
  Facebook linkim: https://www.facebook.com/aysenur.coskun
  Adım Soyadım: Ayşenur COŞKUN
  E-mail Adresim: gsli_aysenur_32@hotmail.com

  YanıtlaSil
 8. merhaba,

  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2693 bu ürünü beğendim paylaştım
  http://www.facebook.com/profile.php?id=540613425

  senem ağırantaş
  senemagirantas@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. Merhaba
  Şartlar tamam.Çekiliş duyurusu
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002314996982
  arkadaş daveti yolladım ve paylaştığım ürün;
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2651

  Şans benden yana olsun.
  Nuray karabıçak
  nuraykarapicak@gmail.com

  YanıtlaSil
 10. http://www.facebook.com/profile.php?id=1157229737
  paylastım
  mine akdeniz
  mineakdenizozdemir@gmail.com

  YanıtlaSil
 11. selamlar, şartlar tamam, izleyicinizim, facebook takipçinizim. sayfayı inceleyip bir ürünü facebook hesabımda paylaştım. arkadaş oldum.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=592697178
  ismail yılmaz
  iso_iso2776@hotmail.com

  YanıtlaSil
 12. slm şartlar tamam http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2717 linki facede paylaştımhttp://www.facebook.com/profile.php?id=100002570695980 şengül yalçın/sengul.yalcin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 13. Öznur Derya mrb.şartlat tamamdır.facebooktan paylaştığım ürün.http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2766

  oznurderya@windowslive.com

  YanıtlaSil
 14. slm sartlar tamam paylaştığım ürün http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=27 https://www.facebook.com/bsize ozi-fero@hotmail.com özlem balaban

  YanıtlaSil
 15. merhaba blogunun izleyicisiyim facebook sayfandayım

  siteyi inceleyip ürünle birlikte paylşatım

  facebookta arkdaş olarak ekledim

  kampanyanı facebook ve twitter profillerimde paylaştım : http://www.facebook.com/profile.php?id=100001532691922

  http://twitter.com/khippie

  teşekkürler :)
  Selma Onart
  kmphippie@gmail.com

  YanıtlaSil
 16. Merhaba;
  bende şansımı denemek istedim,
  sitedeki beğendiğim ürünü face sayfamda paylaştım;
  arkadaş olarak ekledim;
  http://www.facebook.com/selvi.efe
  twitter sayfamda paylaştım;https://twitter.com/#!/efsane78
  bloğumda duyuru yaptım;http://efsane78.blogspot.com/2011/11/ilknurun-dunyasi-ile-bitkisel.html

  şanslı olmak dileğiyle..

  teşekkürler..
  zeynep efe
  zeynepefe78@gmail.com

  YanıtlaSil
 17. slm cnm ;tüm şartlar tamamdır kampanyanı facemd eduyurudm begenip paylaştıgım üürn isE;http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2766 linkim;http://www.facebook.com/profil.ephp?id=1510047862/aslı üstün/yakamozperi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 18. key fim olarak izleyciyim
  bir ürünün linki
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2757
  twitterda paylaştım 23.11.2011 20 41 de kampanyayı duyurdum

  https://twitter.com/#!/keyfim2
  ayça ay olarak arkadaşlık isteği gönderdim
  facebookta paylaştım
  https://www.facebook.com/aycaaaaaaaaaaaaaaaaa/posts/293265927380690

  keyfim2@gmail.com
  ayfer tatlı

  YanıtlaSil
 19. merhaba şartları tamamladım bunlar da gerekli linkler:

  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=141873799248664&id=100002942031093

  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=118330548280652&id=100002942031093

  kampanyainsani@hotmail.com

  YanıtlaSil
 20. merhaba,profili arkadaş olarak ekledim onay bekliyorum
  sitede beğendiğim ürünü profilimde paylaştım
  http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/profile.php?id=731717590
  herkese ve bana bol şans..
  ece kalaycıoğlu
  ece.derin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 21. bnm facebookum yok.blogum var.blogumda duyurmam yeterli mi?

  YanıtlaSil
 22. sevgili undenied facebook katılım şartları içinde yer alıyor ama dilerseniz siteye üye olup gerekli paylaşımları bloğunuzda yaparsanız olur.

  YanıtlaSil
 23. slm canım:izleyicinim sayfanıda beğenenler arasındaydım.Firmenın sitesinde bu ürünü facebook profilimde paylaştım http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2749
  kampanyayıda profilimde duyurdum
  http://www.facebook.com/profile.php?id=774088757
  reyhan o.
  derphilosoph17@hotmail.com

  YanıtlaSil
 24. slm ilknurcum
  seni izlemeye aldım.blogrolluma ekledim.Çekilişini blogumda ayrı bi post halinde duyurdum.bu da linki:
  http://herseydenbirtutam-undenied.blogspot.com/2011/11/ilknurun-kampanyalar.html

  Face ve Twitter kullanmıyorum.

  Mail adresim:
  et_hotmeyil.com@hotmail.com

  YanıtlaSil
 25. merhaba

  şartlar tamam
  sadece arkadaş olarak eklediğim profilden onay bekliyorum
  https://www.facebook.com/hgk.burcu

  ahu miras
  ahu_ras@hotmail.com

  YanıtlaSil
 26. http://www.facebook.com/profile.php?id=794719905
  istiyorum cidden bunlardan bana bol şans :D
  filiz özkan
  arwenfiliz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 27. KAMPANYANI FACEDE DUYURDUM


  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000938797944#!/profile.php?id=100000938797944


  FACEDE FİRMANIN HAYRANI OLDUM VE PAYLAŞTIM  http://www.ilknurundunyasi.com/2011/11/bitkisel-kozmetikcim-ile-1-kisiye_6489.html

  YUKARDAKİ ÜRÜNÜ PAYLAŞTIM

  ESMANUR BAĞÇİ
  esmaenes@gmail.com

  YanıtlaSil
 28. Merhaba blogunuzun ve facebook sayfanızın takipçisiyim.Siteyi inceledim ve http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2756 ürünü facebookta paylaştım.Kampanyanızı facebookta paylaştım.http://www.facebook.com/erekayse Facebookta arkadaşlık isteği gönderdim.ereknur@mynet.com

  YanıtlaSil
 29. Merhabalar,
  Katılım için tüm şartlar tamam.
  https://www.facebook.com/hawwaeksi
  Umarım şans benden yana olur:)
  Hepimize bol şans...
  havva ekşi sakallıoğlu
  havaeksi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 30. Selam canım,

  siteyi inceledim, ürünü profilimde paylaştım. Arkadaş olarak ekledim. Kampanyayı paylaştım. http://www.facebook.com/gamzeli81sebnem/posts/279334555443133

  Teşekkürler

  Şebnem Yorulmaz
  sebo_911@hotmail.com

  YanıtlaSil
 31. Şartlarınız tamamdır.
  siteyi inceledim. sayfayı beğendim ekledim. izleyicinizm.
  face:http://www.facebook.com/rdv.sym
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2687 bu ürünü beğendim. paylaştım.
  mail:seymakayapali@hotmail.com
  şeyma ölmez.

  YanıtlaSil
 32. http://www.facebook.com/profile.php?id=100002926459775#!/profile.php?id=583199434 face sayfadam ürün paylaştım kampanyan duyurdum
  arkadaşlık isteği yolladım
  smmgulsen@gmail.com

  YanıtlaSil
 33. Tüm şartları tamamladım linkim http://www.facebook.com/profile.php?id=100002776666394
  Melek Kuştemur
  madenx28@mynet.com

  YanıtlaSil
 34. merhaba
  şartlar tamam :)
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2756 paylaştıgım ürün
  https://twitter.com/#!/tulayoksuz ve http://www.facebook.com/profile.php?id=100001548535491 paylaşım linkerim
  tülay öksüz
  tulayozdemiroksuz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 35. http://www.facebook.com/pages/ilknurund%C3%BCnyas%C4%B1/128500737231189?ref=ts&sk=wall#!/profile.php?id=100002505825274 ümit asma begendigim ürünü ve kampanyayı paylaştım asma_umit@hotmail.com
  siteye katıldım :)) genosa çok ihtiyacım varyaa bana çıksın umuyorum

  YanıtlaSil
 36. selam şartlar tamam beğendiğim ürün
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2749
  profil linkim https://www.facebook.com/profile.php?id=100002926459775#!/profile.php?id=100001065283437
  perihan uğurlu
  peri6671@hotmail.com

  YanıtlaSil
 37. slm tum sartlar tmmdır siteyi inceledim ve bu urunu facemde paylastım http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2749

  blogunun ve face sayfanın izleyicisiyim zaten kampanyayı facemde ve twitterimda duyurdum profilide ark olarak ekledim http://www.facebook.com/filiz.y.teke

  https://twitter.com/#!/filizyumerteke

  filiz yumer teke

  seksipisi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 38. cok güzel kampanyalar yaptıgınız çin tesekkürler edrim bütün sartları yerine getirdim blogunuzu ve facebook sayfanızın izleyiciyim saynı zamanda facebook sayfamda paylastım begendim bir ürünü facebook sayfamda paylastım facebook sayfamda profilide arkadas olarak ekledim nur içten yasemin_nur35_@hotmail.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100002926459775#!/nur.icten

  YanıtlaSil
 39. selam tüm şartları tamamladım
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2756
  paylaştım
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002926459775
  arkadaş olarak ekledim
  bloğunuzu izliyorum
  profilim http://www.facebook.com/profile.php?id=100000486592998
  http://twitter.com/#!/fevzikalayci
  kampanyayı duyurdum
  fevzi kalaycı
  fevzikalayci@gmail.com

  YanıtlaSil
 40. SELAM
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urunler&kategori=170 BU ÜRÜNÜ FACEBOOKTA YAYINLADIM ARK EKLEME TALEBİ YOLLADIM KAMPANYANIZI DUYURDUM HERKESE BOL ŞANS https://twitter.com/#!/efetubi http://www.facebook.com/tubibayraktar

  YanıtlaSil
 41. Merhaba şartlar tamamdır.

  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100002768164634

  naznaz17@gmail.com Nazlı

  YanıtlaSil
 42. şartlar tamam
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2749 bu ürünü paylaştım.
  Face sayfam: https://www.facebook.com/neseege
  kampanyayı facede duyurdum
  Neşe Kılavuz
  neseege@mynet.com

  YanıtlaSil
 43. http://www.facebook.com/profile.php?id=1157229737
  paylaştım,bloğunu izliyorum
  siteye üyeyim..
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil
 44. Iüm şartlar tamam linkim http://www.facebook.com/profile.php?id=100001490996173
  Yusuf Baltrak
  drbaltrak@mynet.com

  YanıtlaSil
 45. izleyicin oldum

  facede firmaya arkadaşlık yolladım


  KAMPANYANI FACEDE DUYURDUM
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001768020334

  alttaki ürünü facede paylaştım
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2677

  Enes bağçi
  menekse81@hotmail.com

  YanıtlaSil
 46. http://twitter.com/#!/semraakda

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001991704018

  semraakdag2011@hotmail.com

  semra akdağ

  YanıtlaSil
 47. slm tüm şartlar tamamdır
  facede paylaşdım
  https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000862459901

  Durdane ölmesek
  durdane0110@gmail.com

  YanıtlaSil
 48. slm,http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2649 linkteki ürünü facede paylaştım.facede istek gönderdim.http://www.facebook.com/profile.php?id=100001500619726
  kampanyafy@hotmail.com

  YanıtlaSil
 49. slm cnm;tüm şartlar tamamdır kampanyanı facemde duyurdum linkim;http://www.facebook.com/profil.ephp?id=1510047862/aslı üstün/yakamozperi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 50. Merhaba,siteyi inceledim,beğendiğim ürünü http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2769 facebookta paylaştım,arkadaş olarak ekledim,kampanyanızı duyurdum http://www.facebook.com/yasmin.guner
  Şanslı olmak dileğiyle...Teşekkürler...
  Yasemin Güner yasemin411@hotmail.com

  YanıtlaSil
 51. selam izleyicin oldum siteye inceleyip 1 ürünü face sayfamda duyurdumhttp://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2761 facede ve twitterda kampanyayı duyurdum http://www.facebook.com/profile.php?id=829951519 http://twitter.com/#!/kumral28 feride ismailoğlu feride28@gmail.com

  YanıtlaSil
 52. merhaba bütün şartları tamamladım face linkim
  https://www.facebook.com/denizz.oz
  bu ürünü face de paylaştım
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2752
  deniz öz
  deniz_8180@mynet.com

  YanıtlaSil
 53. Merhaba, tümşartları yerine getirdim.

  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2653

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003200424389&sk=wall

  fatma ocak kahveseverr@gmail.com

  YanıtlaSil
 54. sizi izliyorum zaten uzun zamandır hemde
  şartlar tamam
  http://www.facebook.com/nazan.arslanimzali
  nazan imzalı
  nazanimzlai@gmail.com

  YanıtlaSil
 55. merhaba izleyicinizim facebook sayfanızı beğendim sayfayı inceleyip http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2702 bu ürünü profilimde paylaştım
  profili arkadaş olarak eklledim
  http://www.facebook.com/aysekaya85
  ayşe kaya
  ayse.akkurt@hotmail.com

  YanıtlaSil
 56. merhaba bütün şartları tamamladım face linkim
  https://www.facebook.com/#!/fattmaozdemir
  bu ürünü face de paylaştım http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2769
  fatma özdemir
  fsonmez44@gmail.com

  YanıtlaSil
 57. şartlar tamam.

  http://www.facebook.com/kahvesiztelve35

  izinverilenkarakter@hotmail.com

  YanıtlaSil
 58. slm.arkadaşlık isteği gönderdim.siteden beğendiğim bir ürünü linkiyle birlikte ve çekilişi paylaştım:

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001691797589

  adem doğan
  frezya29@hotmail.com

  YanıtlaSil
 59. Bütün şartları tamamladım linkim http://www.facebook.com/profile.php?id=100002525268882
  Zeynep Baltrak
  zeynepbaltrak@gmail.com

  YanıtlaSil
 60. merhaba tüm şartlar tamamdır

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001553970299

  gülşen uysal
  gulsen.1981@hotmail.com

  YanıtlaSil
 61. tmüm şartları tamamladımmm çekilişte ben de varım :) https://www.facebook.com/profile.php?id=755228358

  blogunun facebookunun izleyicisiyim, ürün paylaşımı da yaptım.

  burcu.meric@mynet.com

  YanıtlaSil
 62. Katılıyorum.Paylaştığım ürün : http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2653
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002319166894
  da9larkizi@gmail.com

  YanıtlaSil
 63. Merhaba ürünler çok güzel..şartları yerine getirdim bende katılmak isterim..

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000857442799

  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2760

  Melek OCAK sevgisevdalisi@gmail.com

  YanıtlaSil
 64. Merhaba,
  Zaten izleyicinim, facebook sayfanı da beğenmiştim. Firmaya arkadaşlık isteği gönderdim, profilimde de paylaştım: https://www.facebook.com/markafoni#!/profile.php?id=100002695910214

  Sevgiler...
  worldsameworld@hotmail.com

  YanıtlaSil
 65. facebook sayfamda paylaştım.ekledim.yagci.gokce@gmail.com

  YanıtlaSil
 66. merhaba siteyi inceledim ve 3000 kişi ile bir ürünü paylaştım;
  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2653
  açelya yılmaz olarak facebookta arkadaşlık gönderdim.
  duyuruları yaptım;
  https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/profile.php?id=1605471239
  ve twitter'da duyurdum;
  https://twitter.com/#!/pretemagnaa
  sevgiler..
  açelya yılmaz
  pretemagna@gmail.com

  YanıtlaSil
 67. sizi izliyorum
  facebookda ekledim bir ürünü paylaştım https://www.facebook.com/profile.php?id=581944471
  bbernabackir@hotmail.com

  YanıtlaSil
 68. şartlar tamam
  http://www.facebook.com/nazan.arslanimzali
  https://twitter.com/#!/Nazmzl
  siteye aşağıdaki e-maille üyeyim
  http://nedve-pembe.blogspot.com/2011/12/sole-organic-ile-2-kisiye-85-tl.html
  nazan imzalı
  nazanimzali@hotmail.com

  YanıtlaSil
 69. selamlr, siteyi inceledim bir ürüni face profilimde paylaştım
  http://www.facebook.com/nuray.uzunc
  facede ekledim.
  kampanyayı paylaştım
  nuray çakmak
  nuray.uzunc@mynet.com

  YanıtlaSil
 70. bende katıldım kazanmayı çok isterim

  http://www.facebook.com/lerzankayramirza kampanyayı paylaştım

  http://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2676 ürünü paylaştım

  lerzankayramirza@gmail.com

  YanıtlaSil
 71. merhaba 475.ci olarak shttp://www.bitkiselkozmetikcim.com/default.asp?sayfa=urun_detay&urun=2756ayfanızı beğendim siteden bu ürünü paylaştım arkadaş olarak ekledim dilek_batu12@hotmail.com dilek gökçe olarak izleyiciniz oldum herkese bol şans

  YanıtlaSil
 72. merhaba,şartlar yerine getirildi:

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001015278768

  burhan ösün
  denizmavisi-6@hotmail.com

  YanıtlaSil
 73. Merhaba
  Bloğunuzu izliyorum.
  Facebook Sayfanızı da beğendim.
  GFC:Nurcan Uyaver
  Bu ürünü paylaştım.
  http://www.facebook.com/nuyaver/posts/336792979666443
  Bitkisel Kozmetikcim'i Facebook'ta arkadaş olarak ekledim.
  nuyaver(at)gmail(dot)com

  YanıtlaSil
 74. şartlar tamam
  gfc: Özlem
  ozlemelmacigil@hotmail.com
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002364876297
  paylaştığım ürün: http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=240036579402498&id=100002364876297

  YanıtlaSil
 75. Selam canım,
  tüm şartları tamamladım.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002528960234&ref=tn_tnmn

  Pınar ENGİN
  kampanyamerkezi@gmail.com

  YanıtlaSil
 76. merhaba tüm şartları yerine getirdim.inşalah kazanırım.
  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=750483093
  sinembadioglu1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 77. Merhaba,
  Şartları tamamladım.
  http://www.facebook.com/bulentkara62?ref=tn_tnmn Face de begendim sayfamda paylaştım
  bilent1962@gmail.com

  YanıtlaSil

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!