PEDİKO’DAN (70 tl değerinde) SALLANAN AT 1 KİŞİYE HEDİYEMİZ

70
1826
Merhaba sevgili blogger arkadaşlarım ve sevgili takipçilerim .Bugün çocuklarımızı sevindirecek harika bir kampanya ile karşınızdayım.Eğitici oyuncaklarda 1 numara olan PEDİKO ile tanışmaya hazırmısınız?

KURULUŞ AMACI;

Eğitici oyuncağın adresi.
  
Okul öncesi eğitim kurumları kadar, ebeveynleri de hedef  kitlesi olarak tanımlayan Pediko Oyuncak  farklı mekan ve konu uygulamaları ile ürün yelpazesini çeşitlendirmiştir. 0-3 yaş grubu oyuncakları, hareket gelişimi oyuncakları, ilgi köşeleri oyuncakları, eğitsel materyal grubu, müzik aletleri, sınıf mobilyaları ve bahçe oyuncakları grubu gibi farklı amaçlara yönelik olarak geliştirilmiş olan Pediko Eğitsel Oyuncakları’nın önemli bir kolunu oluşturan müzik aletleri %90 saf ahşap olup, elde işlenmektedir. Geride bıraktığımız süre içerisinde bir çok ürün ve üretim tekniği konusunda uzmanlaştık.2008 yılında pvc ve düşük yoğunlukta poliüretanla değişik şekillerle ekipmanlar yaptık. Kendi tasarımımız olan plastik yeni yapbozlar yaptık. Üretimde ve satış sonrası hizmette “kalite” ilkesiyle faaliyet gösteren Pediko Oyuncak, geleceğin mutlu bireylerini yaratmada okul öncesi kurumlarının gelişimine destek vermekten onur duyar.
Eğitici Oyuncağın Adresi…
DAHA NELER VAR NELER DAHA FAZLASI İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDİN LÜTFEN.
Eğitici Oyuncağın Adresi…
HERKES İÇİN PEDİKO

GELELİM KAMPANYAMIZIN HEDİYESİNE

İŞTE BU ŞİRİN AT KAMPANYAMIZIN ŞARTLARINI YERİNE GETİRMENİZ KARŞILIĞINDA SİZİN OLABİLİR…
İŞTE ŞARTLARIMIZ:
İzlecim olmanız ve ilknurundünyası adlı facebook sayfamı beğenmeniz
http://www.facebook.com/egiticioyuncak sayfamızı beğenip paylaşmanız
tüm bunları yaptıktan sonra ise aşağıya ad soyad mail ve linklerle birlikte yorum bırakmanız gerekiyor…
kampanyamız 16 eylül 2011-10 ekim tarihleri arasında aktif olacaktır.
kargo kazanan firmamıza aittir. kampanya sonunda çekilişle 1 kişi bu şirin atın sahibi olacaktır..
BOL ŞANSLAR

SLOGANIMIZ;

VİZYONUMUZ;

Tüm dünya çocuklarına ulaşabilen ve çözüm sağlayabilen ileri teknoloji ve uzun süreli kullanım amaçlı eğitim ürünleri üretmek ve satmak.Tüm dünya eğitim kurum ve kuruluşları için eğitim materyalleri konusunda en iyi tedarikçi firma olmak.Sürekli yeni ürünler geliştirmek ve yapmak.

MİSYONUMUZ;

Evrensel bir dil olan oyuncağı akademik düzeyde ele almak , konunun uzmanlarının önerileri doğrultusunda ileri teknoloji ve geleneksel yapım teknikleri ile canımız çocuklarımıza daha güzel eğitim oyuncakları sağlamak.

Pediko Eğitim Hizmetleri İnş.Mob.Tur.San.Dış Ticaret LTD.ŞTİ.okul öncesi eğitim kültürünü , eve okula , hayatın her alanına yayarak özgürleştirmek , çocuklara kazandırılan her Pediko ürünü ile okul öncesi eğitimin geliştirilmesinde üst üste konulan bir tuğla olmak amacı ve felsefesi ile 1992 yılında fikren , 1997 yılında fiilen kurulmuştur.

70 YORUMLAR

 1. Mehmet Murat Al, bir sayfa paylaştı: egiticioyuncak.com.tr
  egiticioyuncak.com.tr
  egiticioyuncak.com.tr; Türkiye 'nin eğitici oyuncakları ve her yaşa uygun oyun oyuncakların güvenilir, hızlı ve en büyük oyuncak sanal mağazası.
  MEHMET MURAT AL
  mehgul_05@hotmail.com
  Hadi bakalım kızımın şansına…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here